Arınak Global Lojistik Uluslararası ve Yurtiçi Nakliye

Kuveyt Nakliye

Kuveyt Nakliye

Kuveyt Nakliye Arınak Lojistik firması olarak nakliye ve lojistik faaliyetler kapsamında hizmetler sunduğumuz ülkelerden biri de Kuveyt ülkesidir. Türkiye – Kuveyt arasında ithalat ve ihracat faaliyetleri başta olmak üzere her türlü nakliye ihtiyaçlarında çözümler sunmaktayız. Firmamız tarafından nakliye işlemleri sağlıklı bir biçimde gerçekleştirilmektedir.

Tüm süreçler firmamız tarafından yakından takip edilmektedir. Her türlü konuda gerekli önlemler alınmakta, güvenli bir şekilde yüklerin alıcılara ulaştırılması amaçlanmaktadır. Lojistik sektöründe sıklıkla aranan lider firmalar arasında bulunan Arınak Lojistik, kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile uzun yıllardır faaliyetlerine devam etmektedir.

Sektörde ihtiyaç duyulan her türlü Kuveyt nakliye faaliyetlerinde Arınak Lojistik müşterilerin yanında yer almaktadır. Nakliye faaliyetleri müşterilerin göndermek istedikleri yüklerinin özellikleri ve talepleri doğrultusunda planlanmaktadır. Nakliye hizmetleri karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Lojistik sektöründe sıklıkla talep edilen parsiyel nakliye, frigo nakliye, ağır yük taşımacılığı, proje taşımacılığı ve konteyner taşımacılık hizmetleri firmamız tarafından sunulmaktadır.

Karayolu Taşımacılığı

Karayolu taşımacılığı, lojistik sektörünün birçok alanında sıklıkla tercih edilen bir taşımacılık türü olmaktadır. Diğer taşımacılık türlerine oranla avantajlı özelliklerinin yer alması tercih sebebi olmaktadır. Bu anlamda Arınak Lojistik firmamız tarafından, Türkiye – Kuveyt nakliye ve lojistik hizmetlerinin birçoğu karayolu aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.

Karayolu taşımacılığının sunmuş olduğu avantajlı özellikler arasında; güvenli ve hızlı bir taşımacılık imkânı sunması, kapıdan kapıya ya da depodan depoya teslimat imkanı sunması, uygun maliyetli taşımacılık imkanı sunması, her türlerin kolay bir şekilde nakliyesinin gerçekleştirilmesi, tam zamanında teslimat imkanı sunması, haftanın her günü ve her saati yükleme ve boşaltma işlemlerine imkan sunması gibi birçok avantajlara sahiptir. Bu anlamda lojistik sektöründe sunulan birçok nakliye hizmetlerinde sıklıkla tercih edilmektedir.

Parsiyel Nakliye Hizmetleri

Parça yük taşımacılığı olarak da bilinen parsiyel nakliye, lojistik sektöründe sık sık talep edilen nakliye hizmetleri arasında yer almaktadır. Bu anlamda Arınak Lojistik firmamız, nakliye hizmetlerini sürdürdüğü Kuveyt ülkesine parsiyel nakliye çözümleri de sunmaktadır. Az sayıda yüklerin bir noktadan başka bir noktaya taşımacılık faaliyetlerini yürütmektedir. Kuveyt parsiyel nakliye hizmetleri birçok avantajlı özelliklere sahiptir.

Bu avantajları arasında; karayolu, denizyolu ve havayolu ile entegre bir taşımacılık imkanı sunması, güvenilir bir nakliye hizmeti olması, müşterilere nakliye süreçleri boyunca bilgilendirmelerin sağlanması, yüklerin bulunduğu konum ile ilgili takibin yapılabilmesi konusunda sunduğu kolaylıklar, nakliye süreçlerinin sağlıklı bir biçimde tamamlanabilmesi, yüklerin araç içinde teslimat noktaları doğrultusunda sıralanıp elleçleme işlemlerini minimum düzeye indirmesi, bekleme sürelerini en aza indirmesi ve zaman konusunda tasarruf sağlaması gibi avantajları yer almaktadır.

Bu anlamda lojistik sektöründe sıklıkla talep edilen bir nakliye türü olmaktadır. En önemli avantajlarından biri de maliyet avantajı sunmasıdır. Tek bir araç kiralamak zorunda kalmadan aynı araç içerisinde birden fazla alıcıya ait yüklerin nakliye işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

Kuveyt Nakliye Fiyatları

Mersin – Kuveyt00.003 USD
İzmir – Kuveyt00.002 USD
Ankara – Kuveyt00.003 USD
Mersin – Kuveyt00.003 USD

Nakliye fiyatları taşınacak olan yüklerin birçok özellikleri ve farklı değişkenler doğrultusunda değişkenlik göstermektedir. Arınak Lojistik firması olarak Uluslararası lojistik sektöründe her zaman uygun nakliye fiyatları sunmayı amaçlamaktayız. Bu anlamda kaliteli hizmet çerçevesinde faaliyetlerimizi sürdürmekte ve müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz. Nakliyesi gerçekleşecek olan yükler ile ilgili gerekli bilgiler müşterilerden temin edilerek, nakliye fiyatı hesaplamaları gerçekleştirilmektedir.

Kuveyt nakliye fiyatı hesaplamaları için yüklerin boyutları (en, boy, yükseklik), yükün ağırlığı, yükün hacmi, mesafe ve diğer özel koşullar gibi bilgiler elde edilmektedir. Bu doğrultuda gerekli hesaplamalar firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Nakliye fiyatları konusunda önemli unsulardan biri de yükün hacmi olmaktadır. Yükün hacmi belirlenerek nakliye fiyatı oluşturulmaktadır.

Frigo Nakliye Hizmetleri

Soğuk zincir taşımacılık olarak da bilinen frigo nakliye, lojistik sektöründe sık sık talep edilen nakliye hizmetleri arasında yer almaktadır. Bu anlamda Arınak Lojistik firmamız, nakliye hizmetlerini sürdürdüğü Kuveyt ülkesine frigo nakliye çözümleri de sunmaktadır. Uzun yıllardır lojistik sektöründe edindiği bilgi birikimi ve deneyimleri ile Kuveyt frigo nakliye faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

image 79

Oldukça hassas bir taşımacılık türü olan frigo nakliye, alanında deneyimli kişiler tarafından gerçekleştirilmesi son derece önem arz etmektedir. Türkiye – Kuveyt ithalat ve ihracat faaliyetleri kapsamında nakliyesi gerçekleşmesi gereken gıda ürünlerinin sağlıklı bir biçimde alıcılara ulaştırılması gerekmektedir.

Gıda ürünlerinin bozulmadan, raf ömrü azalmadan ve hasar almadan alıcılara teslimat işlemlerinin yapılması önem kazanmaktadır. Bu anlamda Arınak Lojistik firmamız, Kuveyt frigo nakliye hizmetlerini en iyi şekilde gerçekleştirmek için gerekli çalışmalarını sürdürmektedir. Gıda ürünleri için gerekli ısı koşulları sağlanmakta ve bu doğrultuda nakliye süreçleri gerçekleştirilmektedir.

Ağır Yük Taşımacılığı

Lojistik sektöründe ağır yük taşımacılığı da önemli bir konumda yer almaktadır. Uluslararası lojistik faaliyetler kapsamında, Kuveyt ülkesine gerçekleştirdiğimiz nakliye faaliyetlerinden bir diğeri de ağır yük nakliyesidir. Türkiye – Kuveyt arasında taşınması gereken ağır yükler güvenli bir biçimde ulaştırılmaktadır. Ağır yük taşımacılığı oldukça hassas bir taşımacılık türü olmakla beraber, bu alanda bilgi ve tecrübeye sahip kişiler tarafından gerçekleştirilmesi oldukça önem arz etmektedir.

Kuveyt ağır yük taşımacılığı faaliyetleri kapsamında trafo, jeneratör, santraller, yat ve tekne, tır, iş makineleri, türbin, konteyner, köprü kirişleri, vinç, çelik kafes konstrüksiyonlar, boru hatları, inşaat makineleri, fabrika taşımaları, döküm üniteleri, gemi motorları gibi yüklerin taşıma faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Arınak Lojistik firmamız tarafından her türlü yüklerin taşımacılık faaliyetleri güvenle gerçekleştirilmektedir.

Nakliye süreçlerinde gerekli yol izinleri alınmakta ve uygun güzergah planlamaları yapılmaktadır. Bununla birlikte nakliye süreçleri için gerekli evrakların hazırlanması, gümrükleme işlemlerinin yapılması, sigorta işlemlerinin gerçekleştirilmesi, yüklerin istenilen noktadan alınması ve istenilen noktalara teslimat işlemlerinin gerçekleştirilmesi gibi birçok konuda gerekli destekler firmamız tarafından sağlanmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

image 63

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir