Arınak Global Lojistik Uluslararası ve Yurtiçi Nakliye

Kosova Nakliye

Kosova Nakliye

Kosova Nakliye,Uluslararası nakliye ve lojistik hizmetleri sağlayan Arınak Lojistik, gerçekleştirmektedir. Her türlü alanda nakliye çözümleri sunan firmamız, Kosova nakliye ile yükleme yüklerini güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırmaktadır. Türkiye-Kosova arasında hedef ithalat ve ihracat kullanımında yer almaktayız. Bu deneyimler mevcut nakliye ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmekteyiz. Lojistik sektöründe ihtiyaç duyduğu parsiyel taşımacılık, frigo taşımacılığı, ağır yük taşımaları, proje taşımacılıkta yer almaktayız. Nakliye ve lojistik hizmetleri karayolu denizyolu, teslimatı ve iletimi ile gerçekleştirmekteyiz. 

Müşterilerinin nakliyesi yüklerinin özelliklerini ve müşteri kazanımlarını artıracak nakliye planlamalarını yapmaktayız. Müşterilerin istek ve beklentilerini karşılamak için tüm faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Kosova ülkesine aralıksız bir şekilde nakliye bakım sürdürmeye devam etmekteyiz. Kosova nakliye ve lojistik hizmetlerini çoğu karayolu taşımacılığı ile gerçekleştirmekteyiz. Karayolu Diğer ulaşım türlerine verilen oranlarda yer almaktadır. 

image 87

Hızlı ve güvenli bir ulaşım imkan sunması, 7/24 yükleme ve boşaltma yapılabilmesi, diğer ulaşım türleri ile entegre bir ulaşım imkanı sunması, kapıdan kapıya ve depodan depoya teslimat imkanı sunması, uygun Maliyetlerde nakliye hizmetlerine fırsat vermesi, her türdeki yüklerin kolayca nakliyesinin yapılması gerçekleştirilebilmesi, esnek taşıma imkanı sunması, yükleme ve boşaltma işlemlerinin kolay bir şekilde yapılabilmesi gibi birçok avantaja sahip olunmaktadır. Bu şirketler için Uluslararası lojistik sektöründe en çok tercih edilen ulaşım türü olmaktadır.

Arınak Lojistik firması olarak, Kosova nakliye hizmetleri kapsamında sıralama boyutları talep edilen parsiyel nakliye hizmetlerini sunmaktayız. Parsiyel nakliye hizmetleri ile Türkiye – Kosova Aralarındaki nakliyesi parça yüklemelerini yönlendirmektedir. Kosova parsiyel nakliye ile nakliye çözümleri çözümleri üretiliyor. Aynı güzergahtaki birçok İşletime ait yükü aynı araç içinde taşınmakta ve bu yerlerde Kosova nakliye fiyatları konusunda da avantaj sağlamaktadır. 

Bu sağlayıcı lojistik endüstrisi talep edilen bir nakliye hizmet vermektedir. Nakliye hizmetlerinin tamamı sigortalı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bununla birlikte nakliye ücretinde her konuda gerekli işlemlerin yapılması önerilmektedir. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti kapsamında tüm faaliyetlerimizi sürdürmeyi hedeflemekteyiz.

image 55

HİZMETLERİMİZ