Arınak Global Lojistik Uluslararası ve Yurtiçi Nakliye

kırgızistan nakliye

Kırgızistan Nakliye

Kırgızistan nakliye konusunda uzun bir geçmişe sahip olan firmamız, yılların vermiş olduğu birikim ve tecrübe ile çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmekte olup, olağanüstü araç filosunu her geçen gün büyütmektedir. Kırgızistan çalışan nakliye firmaları arasında ki farklı duruşunu sürekli koruyan, ve güvene dayalı çalışma prensibinden asla ödün vermeyen lojistik şirketimiz uluslararası alanda kaliteli nakliye hizmeti sunmaktadır. Türkiye’nin tüm şehirlerinden Kırgızistan’ın başta Bişkek olmak üzere diğer tüm şehirlerine taşıtılması planlanan her türlü taşınabilir yükün teslim adresine ulaştırılmasını alternatifli kara yolu güzergahları kullanarak olabilecek en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz.

Kırgızistan Nakliye

Kuru yüklerinizi, paletli ve kolili malzemelerinizi, konteyner taşımalarınızı, donmuş ürün, sebze, meyve ve kimyevi ürünlerinizi, ağır tonajlı gabari dışı yüklerinizi bu yüklere uygun araçlarımızda sigortalı olarak taşımaktayız. Kırgızistan parsiyel yüklerinizin taşınması ile ilgili olarakta İstanbul merkezli depomuz aracılığı ile haftalık düzenli parsiyel çıkışlarımızla yüklerinizi adresinizden teslim alarak Kırgızistan şehirleri gümrük noktalarına teslim ediyoruz.

Kırgısiztan Nakliye Fiyatları

MERSİN – BİŞKEK508.6 USD
İZMİR – BİŞKEK508.8 USD
ANKARA – BİŞKEK008.6 USD
MERSİN – BİŞKEK008.7 USD

Türkiye’den Kırgızistan’a taşınmakta olan yüklerin nakliyesini alternatif güzergahlar kullanmak suretiyle gerçekleştiren firmamız ihracat veya transit kapsamlı tüm yüklerin nakliye işlemlerini sorunsuz bir şekilde en güvenli yollardan sağlamaktadır. Gerek komple gerek parsiyel yüklerinizin taşınması ile ilgili taleplerinizi iletişim bilgilerinde yer alan telefon ve mail adresimize yazılı ve sözlü olarak bildirimde bulunup konu ile ilgili en uygun nakliye fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Yükleme yeri:İstanbul  depomuzdan
Teslim yeri:kırgızistan Bişkek Gümrük Teslim
Çıkış gümrüğü:IST – Erenköy Gümrük müdürlüğü
Çıkış Tarihi:Her hafta Cuma
Taşıma tipi:Tenteli / Parsiyel
Yük detayları:20 metre küp  mobilya
Navlun:(olası 3.ülke (600,-USD ) ve yanıcı (320,-USD) masrafları navluna dahil değildir.)
Konşimento: 
Ödeme şekli:Araç gümrüklemesine müteakip NAVLUN USD olarak peşin tahsil edilir.
Transit süre:Hava ve yol müsaadeli araç gümrüklenmesine müteakip 5-7 gündür. Sınır kapılarında ki olası konvoy beklemeleri hariçtir.
Serbest süre:Yüklemede ve boşaltmada Serbest süre, Parsiyel ve komple yüklemelerde 48 saat olup bunu aşan beher gün için demuraj uygulanır
Cmr sigortası:Tarafımıza aittir, Emtia Sigortası müşteriye aittir.
image 63

HİZMETLERİMİZ