Arınak Global Lojistik Uluslararası ve Yurtiçi Nakliye

kıbrıs nakliye

Kıbrıs Nakliye ve Lojistik Hizmetleri

Kıbrıs nakliye hizmetleri Lojistik sektöründe nakliye ve lojistik hizmetleri sunan Arınak Lojistik, Kıbrıs ülkesine de hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. Arınak Lojistik olarak Uluslararası lojistik faaliyetleri kapsamında her türlü alanda doğan ihtiyaçlara nakliye çözümleri üretmekteyiz.

Türkiye – Kıbrıs ticari faaliyetler çerçevesinde Kıbrıs nakliye hizmetlerini aralıksız bir şekilde sürdürmekteyiz. İki ülke arasında her türlü yükleriniz hızlı ve güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırılmaktadır. İthalat – ihracat faaliyetlerinde yer edinen firmamız, tüm nakliye ve lojistik faaliyetlerin en iyi şekilde gerçekleştirilmesi için çalışmalarını sürdürmektedir. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile tüm faaliyetlerimizi sürdürmeye devam etmekkteyiz.

Kıbrıs Lojistik Faaliyetleri

Arınak Lojistik olarak Uluslararası lojistik sektöründe Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Balkan ülkeleri başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesine nakliye ve lojistik hizmetleri sağlamaktayız. Bu çerçevede faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz ülkelerden biri de Kıbrıs’tır. Müşterin istek ve beklentileri doğrultusunda nakliye ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanması için planlamalarımızı gerçekleştirmekte ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Firma olarak tem amacımız, müşterilere en iyi hizmeti sunarak, müşteri memnuniyetini kazanmaktır. Kıbrıs nakliye ve lojistik faaliyetler kapsamında sunduğumuz hizmetler arasında; parsiyel nakliye, frigo nakliye, ağır yük taşımacılığı, tehlikeli madde taşımacılığı, konteyner nakliye, komple konteyner yük nakliyesi, gemi kargo taşımacılığı, ithalat – ihracat faaliyetleri, kombine taşımacılık, navlun ve gümrükleme, limandan limana nakliye, elektronik, makine, mobilya, tekstil, beyaz eşya, medikal ürünlerin nakliyesi ve otomotiv nakliyesi hizmetleri yer almaktadır. Bununla birlikte firmamız tarafından liman depolama, taşıma, yükleme gibi liman lojistik faaliyetleri de gerçekleştirilmektedir.

Denizyolu Taşımacılığı

Uluslararası lojistik sektöründe nakliye ve lojistik faaliyetlerin büyük bir kısmı da denizyolu taşımacılığı ile gerçekleştirilmektedir. Denizyolu taşımacılığı yük gemileri aracılığı ile yapılan bir taşımacılık türüdür. Karayolu taşımacılığı ile entegre bir şekilde taşımacılık faaliyeti gerçekleştirilmektedir. Arınak Lojistik olarak Kıbrıs nakliye ve lojistik hizmetlerini denizyolu aracılığı ile sürdürmekteyiz.

Müşterilerin nakliyesi gerçekleşecek olan yükleri istedikleri noktadan alınarak limanlara ulaştırılmakta ve buradan yük gemileri ile alıcılara ulaştırılmaktadır. Müşterilerin istek ve beklentilerine yönelik planlamalar gerçekleştirilerek, nakliye ve lojistik hizmetlerini sağlamaktayız. Denizyolu taşımacılığında yeterli bilgi ve donanıma sahip firmamız, deneyimli ekibi ile tüm süreci yakından takip etmektedir.

Nakliye sürecinin sağlıklı bir şekilde sonlandırılmasını hedeflemektedir. Lojistik sektöründe geçmişten günümüze kadar yaşanan gelişmeler karşısında artan lojistik ihtiyaçlara farklı nakliye çözümleri geliştirilmiştir. Nakliye süreçlerinin hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesi için çalışmalar yürütülmektedir.

Nakliye ve lojistik hizmetlerinde müşteri memnuniyetinin sağlanması konusunda önemle durulmaktadır. Bu anlamda Arınak Lojistik firmamız, nakliye hizmetlerinin her alanında müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefleyen bir firmadır. Bu açıdan kaliteli hizmet ve uygun fiyatlar ile müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemektedir.

Parsiyel Nakliye

Lojistik sektöründe önemli bir yere sahip olan parsiyel nakliye, parça yüklerin taşınması hizmetidir. Arınak Lojistik firması olarak Kıbrıs parsiyel nakliye hizmetlerini müşterilere sunmaktayız. Müşterilerin Türkiye – Kıbrıs arasında göndermek istedikleri parça yüklerini hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Kıbrıs nakliye ve lojistik hizmetleri kapsamında sıklıkla ihtiyaç duyulan bir nakliye hizmetidir. Özellikle uygun fiyat avantajına sahip olması tercihnedenlerinden biri olmaktadır. Kıbrıs bir ada ülkesi olması nedeni ile parsiyel nakliye hizmetleri denizyolu ve havayolu aracılığı ile sağlanmaktadır. Nakliye hizmetlerinde konteynerler kullanılmaktadır.

Bir konteyner içerisinde birçok müşteriye ait yükler güvenli bir şekilde ulaştırılmaktadır. Konteynerler sağlam yapılara sahip malzemeler olması nedeni ile lojistik sektöründe, geçmişten günümüze kadar tercih edilen bir araç olmuştur.

Kıbrıs parsiyel nakliye hizmetlerinin büyük bir çoğunluğu denizyolu taşımacılığı ile gerçekleştirilmektedir. Denizyolu taşımacılığı uygun maliyet avantajı sunan bir taşımacılık türüdür. Aynı zamanda denizyolu taşımacılığı ile birçok yükün nakliyesi de gerçekleştirilmektedir. Kıbrıs parsiyel nakliye hizmetlerinde yük gemileri kullanılmaktadır.

Kıbrıs Teslimat Süresi ve Nakliye Güzergâhı

Türkiye’nin birçok şehrinden teslim alınan yükler Kıbrıs’a Ro-Ro aracılığı ile ulaştırılmaktadır. Müşterilerin istenilen noktadan alınan yükleri güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırılmaktadır. Nakliye ve lojistik hizmetlerinde Kıbrıs’a yakın limanlar olan Mersin ve Antalya limanları tercih edilmektedir. İstenilen noktadan alınan yükler karayolu aracılığı ile limanlara ulaştırılarak, buradan Ro-Ro gemileri ile Kıbrıs Magusa Limanı’na ulaştırılmaktadır. Varış süreleri ortalama olarak 2 – 3 gün arasında olmaktadır. Teslimat süreleri çeşitli koşullar doğrultusunda değişkenlik gösterebilmektedir. Arınak Lojistik olarak, nakliye ve lojistik hizmetlerinde teslimat sürelerine önem vererek faaliyetlerimizi sürdürmekte ve yüklerin tam zamanında teslimat edilmesi için planlamalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Komple TIR Nakliyesi

Arınak Lojistik olarak Türkiye – Kıbrıs nakliye ve lojistik faaliyetler kapsamında birçok alanda hizmetlerimizi sunmaktayız. Firmamız komple TIR nakliyesi hizmeti de vermektedir. Donanımlı araçlar ile güvenli bir şekilde teslimatlar yapılmaktadır. Nakliye süreçlerinde firma bünyesinde görev alan uzman ekip tarafından gerekli destekler de müşterilere sağlanmaktadır. Müşterilere Kıbrıs nakliye süreçlerinde gerekli bilgilendirmeler sağlanmaktadır. Uluslararası lojistik sektöründe sürdürdüğümüz faaliyetlerde, müşterilerin nakliye ihtiyaçlarında doğru çözümler üretmekteyiz. Nakliye süreçlerinin sağlıklı bir şekilde sonlandırılması için gerekli tüm çalışmalarımızı en iyi şekilde gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz. Kıbrıs, komple taşımacılık faaliyetlerinin sıklıkla gerçekleştirildiği ülkeler arasında yer almaktadır. Arınak Lojistik olarak sürekli yeni anlaşmalar sağlamakta, müşteri beklentilerini en üst düzeyde tutmayı hedeflemekteyiz.

Kıbrıs Nakliye Fiyatları

İstanbul – Kıbrıs2.550 USD
Ankara- Kıbrıs1.950 USD
Mersin – Kıbrıs1.550 USD
İzmir – Kıbrıs2.550 USD

Uluslararası lojistik faaliyetlerde önemli bir konu da nakliye fiyatı olmaktadır. Türkiye – Kıbrıs nakliye fiyatları birçok faktörler doğrultusunda farklılık göstermektedir. Arınak Lojistik olarak her türlü alanda doğan nakliye ihtiyaçlarında uygun fiyatlar sunmak için çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Nakliyesi gerçekleşecek olan yükler ile ilgili gerekli bilgiler elde edildikten sonra, firma bünyesinde yer alan uzman ekip tarafından gerekli hesaplamalar gerçekleştirilmekte ve müşterilere sunulmaktadır. Kıbrıs nakliye fiyatlarında etkili olan faktörler arasında; yükün cinsi, yükün boyutları (en, boy, yükseklik), yükün ağırlığı, yükün hacmi, mesafe ve diğer özel koşullar yer almaktadır.

kıbrıs nakliye

Firmamız, her türlü Kıbrıs nakliye ihtiyaçlarında müşterilerin yanında yer almaktadır. Nakliye ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmektedir. Kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden, müşteri memnuniyeti çerçevesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Kıbrıs nakliye süreçlerinde müşterilere gerekli tüm destekler sağlanmaktadır. Nakliye süreçlerinde gerekli evrakların hazırlanması, gümrükleme ve sigorta işlemlerinin yapılması, müşteri bilgilendirmelerinin sağlanması, yüklerin toplanması, depolanması, paketlenmesi ve dağıtılması hizmetleri gibi birçok konuda destekler sağlanmaktadır. Bu anlamda en iyi hizmeti sunmak için alanında deneyimli personel kadromuz ile nakliye süreçlerini yönetmekteyiz.

AZERBAYCAN NAKLİYE