Arınak Global Lojistik Uluslararası ve Yurtiçi Nakliye

İtalya nakliye

İtalya Nakliye ve Lojistik Hizmetleri

İtalya nakliye ve lojistik hizmetleri veren Arınak Lojistik firmamız, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde tüm faaliyetlerini sürdürmektedir. Firma bünyesinde görev alan profesyonel ekibi ile birlikte aralıksız bir şekilde Türkiye – İtalya nakliye ve lojistik hizmetleri sürdürülmektedir. Türkiye – İtalya arasında gerçekleştirilen ithalat ve ihracat faaliyetlerinde yer almaktayız.

Bu kapsamda lojistik sektöründe sıklıkla talep edilen parsiyel nakliye, frigo nakliye, ağır yük taşımacılığı, proje taşımacılığı ve konteyner taşımacılık faaliyetleri sürdürülmektedir. Müşterilerin talep ve gereksinimleri doğrultusunda en iyi hizmetlerin sunulması amacıyla çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Firma bünyesinde görev alan uzman ekip ile talepler en iyi biçimde yerine getirilmektedir. Lojistik faaliyetlerin sorunsuz bir biçimde gerçekleştirilmesi ve sonlandırılması açısından çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Tüm faaliyetler kapsamında öncelik müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır.

İthalat ve İhracat Nakliye Hizmetleri

Arınak Lojistik firması olarak Türkiye – İtalya arasında gerçekleştirilen ithalat ve ihracat faaliyetlerinde yer almaktayız. Bu kapsamda sıklıkla ihtiyaç duyulan parsiyel nakliye ve frigo nakliye hizmetlerini sunmaktayız. Türkiye – İtalya nakliye hizmetleri ile müşterilerin gereksinimleri doğrultusunda bütün hizmetleri en iyi ve en kaliteli biçimde tamamlamayı amaçlamaktayız.

Her türlü nakliye çözümleri kapsamında modern hizmet anlayışıyla faaliyetlerini sürdüren firmamız, ithalat ve ihracat nakliyefaaliyetleri kapsamında müşterilerinin yanında yer almaktadır. İtalya’ nın Roma, Venedik, Napoli, Milano, Floransa, Siena, Ancona ve Cenova şehirleri olmak üzere birçok şehrine nakliye hizmetleri sunulmaktadır.

Arınak Lojistik firmamız İtalya’ dan gereksinimler doğrultusunda ithalatı gerçekleştirilen ürünleri güvenli bir şekilde ülkemize ulaştırmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’ den ihraç edilen ürünleri de güvenli bir biçimde İtalya’ da yer alan alıcılarına ulaştırmaktadır.

Bu alanda gerekli bilgi ve deneyime sahip ekip ile ithalat ve ihracat alanındaki talep ve ihtiyaçlar karşılamaktadır. Firmamız ithalat ve ihracat faaliyetlerini karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu aracılığı ile gerçekleştirmektedir. Nakliye ihtiyaçları doğrultusunda gerekli planlamalar yapılmakta ve çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

İtalya Karayolu Taşımacılığı

Türkiye – İtalya nakliye hizmetleri kapsamında Arınak Lojistik olarak firmamız, birçok nakliye faaliyetlerini karayolu aracılığı ile sürdürmektedir. Müşterilerin istek ve gereksinimleri doğrultusunda hizmetler sürdürülmektedir. Düzenli ve aralıksız bir biçimde devam eden karayolu nakliye hizmetlerimiz ile müşterilerin nakliye ihtiyaçlarını güvenli ve hızlı bir şekilde karşılamayı hedeflemekteyiz. Lojistik faaliyetler sürecinde, müşterilere gerekli bilgilendirmeler sağlanmaktadır. Müşteriler yüklerinin konumu ile ilgili olarak gerekli bilgilere sahip olabilmektedirler. Yüklerin tam zamanında alıcılarına ulaştırılması açısından gereken faaliyetler sürdürülmektedir.

Bu anlamda müşteri memnuniyetinin sağlanması da amaçlanmaktadır Arınak Lojistik firmamız tarafından sağlanan karayolu taşımacılığı hizmetleri ile müşterilere sunulan hizmetler arasında; kapıdan kapıya ve depodan depoya teslimat, yüklerin toplanması, yüklerin paketlenmesi, yüklerin depolanması, yüklerin dağıtılması, tedarik zinciri yönetimi, nakliye süreçlerinde gereken evrakların hazırlanması, gümrükleme işlemlerinin çözüme kavuşturulması, sigorta işlemlerinin yapılması, mevzuat doğrultusunda taşımacılık faaliyetlerinin yürütülmesi, tam zamanında teslimatın yapılması, nakliye süreçlerinde tüm süreçler ile ilgili olarak müşterilere bilgilendirmeler yapılması, geniş araç filosu ile taşımacılık hizmeti sunulması, güvenli ve hızlı bir teslimat imkanı, uygun fiyatlı taşımacılık imkanı sunulması, müşteri talepleri doğrultusunda özel çözümler, müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmet sunulması gibi birçok hizmetler sunulmaktadır.

İtalya Nakliye Fiyatları

İstanbul – Roma00 3.1 EURO
İzmir – Roma  00 4.6 EURO
Ankara – Roma00 4.3 EURO
İstanbul – Torino00 4.1 EURO

Lojistik sektöründe gerçekleştirilen nakliye faaliyetlerinde önemli bir konu da nakliye fiyatları olmaktadır. Bir noktadan başak bir noktaya nakliyesi gerçekleşecek olan yüklerin cinsi, özellikleri, mesafe ve diğer özel koşullar doğrultusunda nakliye fiyatları belirlenmektedir.

Nakliye fiyatlarında önemli olan unsurlar arasında; yüklerin boyutları (en, boy, yükseklik), yüklerin ağırlığı, yüklerin hacmi ve mesafe gibi unsurlar önem kazanmaktadır. Yükler ile ilgili gerekli bilgiler müşterilerden temin edilip nakliye fiyatları hesaplaması gerçekleştirilmektedir. İtalya nakliye fiyatları hesaplamalarında etkili olan unsurlar arasında en önemlisi de yükün hacmi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yükün hacmi metreküp hesaplaması ile belirlenip, nakliye fiyatı oluşturulmaktadır. Yüklerin araç içerisinde kapladığı alan oldukça önem kazanmaktadır. Bu doğrultuda müşterilere nakliye fiyatı sunulmaktadır.

Arınak Lojistik olarak, firma bünyesinde görev alan profesyonel ekip tarafından gerekli hesaplamalar gerçekleştirilmektedir. Oluşturulan nakliye fiyatları müşterilere sunulmakta ne nakliye süreci başlatılmaktadır. Nakliye süreçlerinin her aşamasında da müşterilere gerekli destekler sağlanmaktadır.

Parsiyel Nakliye Hizmetleri

Lojistik sektöründe en çok ihtiyaç haline gelen nakliye hizmetlerinden biri de parsiyel nakliyedir. Parsiyel nakliye, parça yüklerin bir noktadan başka bir noktaya taşımacılık faaliyetlerinin yürütüldüğü nakliye hizmetidir. Parsiyel nakliye hizmetleri ile avantajlı taşımacılık imkanı elde edilmektedir.

Arınak Lojistik firması olarak, Türkiye – İtalya arasında taşınması gereken parça yüklerin nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. İtalya parsiyel nakliye hizmetleri ile az sayıda yüklerin daha az bir maliyet ile taşınma imkanı sunulmaktadır. Parsiyel nakliye hizmetleri ile tek bir araç kiralamak yerine, yüklerin araç içerisinde kapladığı alan kadar nakliye ücreti ödemesi yapılmaktadır. Bu anlamda oldukça avantajlı bir taşımacılık türü olarak karşımıza çıkmaktadır.

Frigo Nakliye Hizmetleri

Arınak Lojistik firması olarak lojistik sektöründe doğan her türlü nakliye ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedeflemekteyiz. Bu anlamda lojistik sektöründe özellikle ithalat ve ihracat faaliyetlerinde sıklıkla ihtiyaç duyulan frigo nakliye hizmetlerini de sunmaktayız. Bu anlamda Türkiye – İtalya frigo nakliye hizmetlerini sürdürmekteyiz.

Frigo nakliye hizmetleri gıda ürünlerinin bir noktadan başka bir noktaya nakliyesinin gerçekleştirildiği bir nakliye hizmetidir. Gıda ürünleri belirli ısı koşulları altında güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırılmaktadır. Frigorifik araçlar ile gerçekleştirilen frigo nakliye hizmetlerinde gıda ürünlerinin, – 26 °C – 18 °C sıcaklık koşulları altında nakliyesi gerçekleştirilmektedir. Özellikle iki ülke arasında gerçekleştirilen ithalat ve ihracat faaliyetleri çerçevesinde frigo nakliye hizmetleri büyük öneme sahiptir. Arınak Lojistik firması olarak İtalya frigo nakliye ihtiyaçlarında müşterilerin yanında yer almaktayız.

HİZMETLERİMİZ

image 63

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir