Arınak Global Lojistik Uluslararası ve Yurtiçi Nakliye

İrlanda Nakliye

İrlanda Nakliye

İrlanda Nakliye ,Uluslararası lojistik sektöründe nakliye hizmetleri sunan Arınak Lojistik, İrlanda ülkesine de nakliye hizmetleri sunmaktadır. Türkiye – İrlanda arasında her türlü nakliye ihtiyaçları kapsamında uygun çözümler üretmektedir. Özellikle iki ülke arasında gerçekleştirilen ithalat ve ihracat faaliyetleri doğrultusunda sıklıkla talep edilen parsiyel nakliye ve frigo nakliye hizmetlerini sunmaktadır. Bu doğrultuda lojistik sektöründe doğan her türlü nakliye ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Nakliye ve lojistik hizmetlerini karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu aracılığı ile gerçekleştirmektedir. Müşterilerin nakliyesi gerçekleşecek olan yüklerinin özellikleri ve müşteri talepleri doğrultusunda nakliye planlamaları gerçekleştirilmektedir. Arınak Lojistik firması olarak tüm nakliye ve lojistik faaliyetleri en iyi şekilde gerçekleştirmeyi ve nakliye süreçlerinin sorunsuz bir şekilde sonlandırılmasını hedeflemekteyiz. Bu doğrultuda müşteri memnuniyetinin sağlanmasını amaçlamaktayız.

image 81

İrlanda nakliye ve lojistik hizmetleri sunan Arınak Lojistik firmamız, parsiyel nakliye hizmetleri ile müşterilerin az sayıdaki yüklerini güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırmaktadır. Lojistik sektöründe doğan her türlü nakliye ihtiyaçlara çözümler üretmeyi hedefleyen firmamız, İrlanda parsiyel nakliye hizmetlerini en iyi şekilde sunmayı amaçlamaktadır. Bu kapsamda nakliye süreçlerinde her türlü destek firmamız tarafından verilmektedir. Nakliyesi gerçekleşecek olan yükler istenilen noktalardan teslim alınmakta ve istenilen noktalara teslimat işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Parsiyel nakliye hizmetleri özellikle nakliye fiyatları açısından önemli bir avantaja sahip taşımacılık türüdür. Uygun fiyatlı taşımacılık imkanı sunmaktadır. İrlanda nakliye fiyatları bakımından müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilen bir taşımacılık türü olmaktadır. Bununla birlikte 7/24 yükleme ve boşaltma yapılabilmesi, hızlı ve güvenli bir taşımacılık türü olması, tehlikeli madde kategorisinde yer alan yükler haricindeki her türlü yüklerin taşımacılığının yapılabilmesi gibi avantajlara sahiptir. Bu anlamda sektörde sıklıkla tercih edilen bir taşımacılık türü olarak karşımıza çıkmaktadır.

Arınak Lojistik firması olarak Türkiye – İrlanda arasında frigo nakliye, ağır yük nakliyesi, proje nakliyesi ve konteyner nakliye hizmetlerini de sunmaktayız. Lojistik sektöründe müşterilerin nakliye ihtiyaçlarını doğru bir şekilde anlamakta, bu doğrultuda uygun nakliye çözümleri üretmekteyiz. Nakliye faaliyetlerinde her aşamasını yakından takip etmekte, nakliye süreçlerinin sorunsuz bir şekilde sonlandırılmasını hedeflemekteyiz.

image 55

HİZMETLERİMİZ