Türkiye’den İran’a nakliye hizmetleri sunmakta olan firmamız çeyrek asra yakın zamandan bu yana taşımacılık faaliyetlerini sürdürmektedir. Kara ve denizyolu nakliyesinde çığır açmış olan Arınak Lojistik İran’a ihracat yüklerinin taşınması ile birlikte İran’dan Türkiye’ye ithalat yüklerinin taşınmasında da son derece etkin bir rol oynamaktadır. Tenteli tır, frigo dorse tır, gabari dışı ağır nakliyat aracı lowbed tır çalışmaları bulunan firmamız İran’ın başta başkent Tahran olmak üzere kuzeyden güneye, doğudan batıya tüm şehirlerine ihracat yük sevkiyatlarımız devam etmektedir.

Avrupa ülkelerinin tamamından İran’a taşınmakta olan her türlü yükün nakliyesini de Türkiye üzerinden transit olarak taşımaktayız. Bu taşımalarda genellikle Türk ve İran plakalı tırlarımızı organize ediyor, yaptığımız tüm çalışmalarımızda CMR sigortası güvencesinde sağlıklı nakliye hizmetleri sunuyoruz. Rusya ve Ukrayna gibi ülkelerden de İran’a önemli oranda taşımalar yapmakta, gerek komple gerek parsiyel yük taşımacılığında her türlü yük grubuna uygun tipte araçlar organize edebiliyor, İran teslimatlarını müşteri tercihine göre istediği noktalara yapabiliyoruz.

İran’ın Tebriz şehrinde üretilmekte olan bir çok çeşit ham maddenin Türkiye’ye ithalatının yanı sıra Türkiye üzerinden Avrupa ülkeleri ile özellikle Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne taşınmasında önemli oranda sevkiyata imza atan firmamız yapmış olduğu bu çalışmalarda Türk ve İran plakalı tırları kullanmakta olup genellikle Mersin Limanı çıkışlı olarak roro vasıtası ile taşımalar yapmaktadır.

Aşağıdaki ithalat yüklememizle ilgili navlun teklifinizi rica ederiz. Yükleme yeri Tahran, İran Boşaltma yeri Kemalpaşa İzmir Ekipman komple tır Malzeme granül plastik ham madde Tonaj : 22,5 ton

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.