Uluslararası tır taşımacılığı alanında son derece etkili bir pozisyona sahip bulunan firmamız Arınak Lojistik, ülkemizin tüm şehirlerinden İran’a taşınmakta olan her türlü ürünün nakliye ve gümrük işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bursa ilimizde üretilmekte olan özellikle mobilya ve oturma grubu ile her türlü makina yüklerinin İran’a taşınmasında yeterli miktarda tır organizasyonları yapabilmekteyiz.

Türk ve İran plakalı tırlarımız ile kesintisiz lojistik hizmetleri sunan firmamız taşıma navlunlarını oldukça asgari düzeylerde tutmakta, buna bağlı olarak gelen taleplerinin tamamına yakınına araç organize edebilmektedir. Bursa-Tahran arası komple tır nakliye çalışmalarımız olağan şekilde devam ederken parsiyel yüklerin taşınmasını Bursa’da ki adreslerinden alarak İstanbul depolarımıza iç nakliye yapmak suretiyle gümrüklemesinin yapılmasının ardından İran şehirlerine ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Avrupa’dan gelip Bursa limanlarında transit işlemleri yapılarak İran’a gitmesi gereken yüklerin gerek aynı araç ile gerek aktarma yapılmak suretiyle taşınmasını gerçekleştirebiliyoruz. Bursa’da bol miktarda üretilmekte olan yaş sebze meyve gibi ürünlerin yanı sıra donmuş gıda maddeleri ve kimyevi maddelerin İran’a nakliyesini frigo dorse tırlarımız ile ısı dereceleri muhafaza edilerek ilk günkü tazeliği korunmak suretiyle yapabiliyoruz.

İran nakliyecileri ve çok sayıda acentelerimiz ile bağlantılı olarak lojistik hizmeti sunan firmamız, taşıma esnasında olası muhtemel arıza ve sorunlara karşılıklı olarak anında müdahale edebilen yapımız ile sorun ve arızaların anında giderilip aracın yoluna devam etmesini sağlamaktayız.

İran’a konteyner ve gabari dışı ağır nakliye yük taşımacılığı hizmetlerimiz de bulunduğundan Bursa-İran arası konteyner nakliye, ağır nakliyat taleplerine olumlu yönde karşılık verebiliyoruz. Ağır nakliye yapan lowbed dorse araçlarımızla taşımalarımızın tamamını karayolu izin belgeli, cmr sigortası kapsamında öncü araçlar nezaret ve gözetiminde yapmaktayız.

Bursa İran nakliye taleplerinizi günün her anı aktif halde bulunan mail ve telefonlarımıza yazılı ve sözlü olarak bildirebilir, anında yanıt sistemi ile beklentilerinizi ve hedeflerinizi karşılayacak en uygun makul taşıma navlun tekliflerimizi alabilirsiniz. Alanında son derece deneyimli ve uzman personellerimiz her an görev başında olduklarından firmamıza gelen talepler anında değerlendirmeye alınıyor, zaman kaybı yaşamaksızın nakliye detay ve fiyat teklifleri sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.