Arınak Lojistik Türkiye, Ortadoğu ve Avrupa’nın en uç noktalarına kadar kesintisiz hizmet veren, modern ve donanımlı araç filosuyla uluslararası alanda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek kapasitede olan ender firmalarından biri olarak, tüm Avrupa ülkeleri, Ortadoğu, Türk Cumhuriyetleriyle Türkiye arasında, parsiyel (grupaj) ve komple taşımacılık hizmeti vermektedir.

Gaziantep İsfahan/İran taşıması yapacak olan aracın plakasını ve şoför ismini bildirmenizi, aşağıda yazan akreditif yazılarının ise cmr ye yazılmasını istiyoruz,   Tam set nakliye konşimentosu (Negotiable FIATA Multimodal Transport Bill of Lading ).“Goos En Route” ya da Saman Bank adına düzenlenmiş olacak. Rasoul Isfahan’ı ilgili kurum (notify party) olarak gösterecek.

Türkiye ile İran devletleri arasında geçmişten günümüze süregelen ikili ilişkiler kapsamında yapılmakta olan ticari anlaşmalar çerçevesinde yapılan ihracat ve ithalat yük nakliyesi konusunda oldukça kapsamlı hizmetleri bulunan firmamız Türk ve İran plakalı tırlar ile karayolulojistik çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

CPT hükümlerinde nakliye ödenmiştir yazılı olacak. 3 orijinal ve 3 kopya hazırlanacak. İrandaki acente bilgileri yazmalı.   3 Orijinal, 3 kopya nakliye faturası. Orjinallerden birisi Ticaret odası onaylı olacak. Konşimentoyu hazırlayan firma veya onun yetkili acentası hazırlayacak. Tutar ticari faturadaki bedelle birebir tutmalı. Tahran’dan Isparta Gümrüğüne kadar 2 Ton 10m3 civarında 350m2 el halımızın gelmesi gerekmektedir.   Aşağıda yüklemeler için araç ve navlun bilgisi verir misiniz ?