Arınak Global Lojistik Uluslararası ve Yurtiçi Nakliye

Irak Nakliye

Irak Nakliye ve Lojistik Hizmetleri

Irak nakliye ve lojistik hizmetleri Geçmişten günümüze kadar gelen lojistik kavramı, dünyada yaşanan değişmeler ve gelişmeler ile birlikte daha çok önem kazanmıştır. Bir yükün bir noktadan başak bir noktaya taşınmasında lojistik ihtiyaçlar ortaya çıkmıştır.

Dünyada yaşanan değişimler ile birlikte lojistik süreçlerinde de gelişmeler yaşanmış ve günlük yaşamın her alanında sıklıkla ihtiyaç duyulan bir hizmet olmuştur. Günümüzde nakliye ve lojistik hizmetleri özellikle uluslararası alanda büyük öneme sahip olmuştur.

Bir ülkeden başka bir ülkeye taşımacılık ihtiyaçları doğmaktadır. Türkiye’nin lojistik faaliyetlerin sıklıkla gerçekleştirildiği ülkelerden biri de Irak. Bu anlamda lojistik faaliyetlerini sürdürmeye devam eden Arınak Lojistik, Irak nakliye ve lojistik hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır.

Karayolu Taşımacılığı

Irak ülkesi Türkiye’nin komşu ülkeleri arasında yer almaktadır. Bu anlamda nakliye ve lojistik hizmetleri daha çok karayolu aracılığı ile sağlanmaktadır. Arınak Lojistik firması tarafından Irak nakliye ihtiyaçlarında çözümler üretilmektedir. Irak karayolu taşımacılığı kapsamında sıklıkla ihtiyaç duyulan parsiyel nakliye, frigo nakliye, konteyner taşımacılık, ağır yük taşımacılığı, proje taşımacılığı faaliyetleri sürdürülmektedir. Karayolu taşımacılığı birçok avantajlar sağlayan bir taşımacılık türüdür.

Lojistik faaliyetlerde özellikle yüklerin hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırılması önem arz etmektedir. Arınak Lojistik olarak Irak karayolu taşımacılığı kapsamında müşterilere ürünlerin toplanması, depolanması, paketlenmesi, dağıtılması, kapıdan kapıya teslimat, gerekli evrakların hazırlanması, müşteri bilgilendirmesi, gümrükleme işlemleri, sigorta işlemleri ve tedarik zinciri yönetimi konularında gerekli destekler sağlanmaktadır.

Tüm nakliye süreçlerinin sorunsuz bir şekilde sonlandırılması amaçlanmaktadır. Bu doğrultuda firma bünyesinde görev alan uzman personeller tarafından gerekli planlamalar yapılarak, tüm faaliyetler yakından takip edilmektedir.

Irak Parsiyel Nakliye

ırak nakliye arınak

Lojistik sektöründe sıklıkla ihtiyaç duyulan nakliye hizmetlerinden biri de parsiyel nakliyedir. Parsiyel nakliye hizmetleri birçok avantaja sahip olması nedeni ile tercih edilen bir taşımacılık türüdür. Arınak Lojistik firması olarak Irak parsiyel nakliye ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. Müşterilerin nakliye ihtiyaçlarına çözümler üretmekteyiz. Bu anlamda Irak parsiyel nakliye hizmetlerini aralıksız bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz.

Parsiyel nakliye parça yük taşımacılığı olarak da ifade edilmektedir. Az sayıda ürün göndermek isteyen müşterilerin ürünleri tek bir araç içerisinde taşınmakta ve bununla birlikte maliyet açısından avantaj sağlamaktadır. Bu anlamda parsiyel nakliye sıklıkla tercih edilen bir taşımacılık türü olmaktadır. Lojistik sektöründe maliyet faktörü önemli bir konu olmaktadır. Parsiyel nakliye hizmetleri karayolu, denizyolu, havayolu, demiryolu aracılığı ile sağlanabilmektedir. Denizyolu taşımacılığında konteynerler kullanılmaktadır. Birçok müşteriye ait ürünler aynı konteyner içerisinde taşımacılık faaliyetleri sürdürülmektedir.

Frigo Nakliye

Arınak Lojistik olarak lojistik sektöründe doğan her türlü ihtiyaçlarda müşterilerin yanında yer almaktayız. Bu anlamda lojistik sektöründe sıklıkla ihtiyaç olan frigo nakliye hizmetlerini sağlamaktayız. Türkiye – Irak ithalat ve ihracat faaliyetlerinde sıklıkla ihtiyaç duyulan nakliye hizmetidir.

İthalat ve ihracat faaliyetleri kapsamında gıda ürünleri taşımacılık faaliyetlerinde Arınak Lojistik olarak yer almaktayız. Frigo nakliye oldukça hassas bir taşımacılık türüdür. Gıda ürünlerinin bozulmadan, hasar alamdan alıcılara ulaştırılması hedeflenmektedir. Irak frigo nakliye faaliyetleri kapsamında gıda ürünleri gerekli ısı koşulları altında taşımacılığı yapılmaktadır.

Konteyner Taşımacılık

Arınak Lojistik olarak Irak konteyner taşımacılık faaliyetlerinde de yer almaktayız. Lojistik sektöründe önemli bir yere sahip olan konteyner taşımacılık, geçmişten günümüze kadar birçok lojistik faaliyetlerde tercih edilen bir taşımacılık türü olmuştur. Konteynerler birçok avantajları yer alamsı nedeni ile tercih sebebi olmaktadır.

Özellikle sağlam bir yapıya sahip olmaları, lojistik faaliyetlerde sıklıkla tercih edilmesinin nedenlerinden birini oluşturmaktadır. Aynı zamanda güvenli bir taşımacılık imkânı sunması, elleçleme işlemlerini en aza indirgemesi, zaman kayıplarını önlemesi, yükleme ve boşaltma işlemlerinde kolaylıklar sağlaması, yüklerin hasar almadan ulaştırılması, hava geçirmemesi nedeni ile gıda ürünlerini koruması gibi avantajlı özellikleri yer almaktadır.

Konteyner, karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu aracılığı ile gerçekleştirilen nakliye faaliyetlerinde kullanılabilmektedir. Tek bir müşteriye ait yükler tek konteyner ile taşınabildiği gibi, bir konteyner içerisinde birden fazla müşteriye ait yükler de yer alabilmektedir. Irak konteyner taşımacılık faaliyetleri kapsamında yüklerin hasar almadan güvenle ulaştırılması hedeflenmektedir.

Ağır Yük Taşımacılığı

Lojistik sektöründe sıklıkla ihtiyaç duyulan taşımacılık faaliyetlerinden bir diğeri de ağır yük taşımacılığıdır. Arınak Lojistik olarak Irak ağır yük taşımacılığı hizmetlerini de sunmaktayız. Ağır yük taşımacılığı kapsamında trafo, jeneratör, santraller, yat ve tekne, tır, iş makineleri, türbin, konteyner, köprü kirişleri, vinç, çelik kafes konstrüksiyonlar, boru hatları, inşaat makineleri, fabrika taşımaları döküm üniteleri, gemi motorları gibi yüklerin taşımacılık faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Ağır yük taşımacılık hizmetleri

uzmanlık isteyen bir taşımacılık türüdür. Bu hizmetleri sağlayacak olan kişilerin alanında deneyimli ve bilgili olması gerekir. Yüklerin gerekli analizleri gerçekleştirilerek, yüklerin durumuna göre taşıma koşulları belirlenmektedir. Taşımacılık faaliyeti için uygun bir güzergah belirlenir ve gerekli yol izinleri alınır. Gümrükleme işlemleri ve evrakların hazırlanması ile ilgili süreçler tamamlanarak nakliye faaliyetleri sürdürülür. Arınak Lojistik firması olarak Irak ağır yük nakliye hizmetlerini alanında deneyimli ekibimiz tarafından gerçekleştirmekte ve sürecin sorunsuz bir şekilde sonlandırılmasını amaçlamaktayız.

Proje Taşımacılığı

Lojistik sektöründe önemli bir yere sahip olan taşımacılık türlerinden biri de proje taşımacılığıdır. Arınak Lojistik olarak Irak proje taşımacılığı hizmetlerini de müşterilere sunmaktayız. Müşterilerin her türlü nakliye ihtiyaçlarına çözümler üretmekteyiz. Proje taşımacılığı da lojistik sektöründe oldukça önemli bir taşımacılık türüdür. Standart dışı ağırlık ve ölçülere sahip yüklerin bir noktadan başka bir noktaya ulaştırılmasında proje taşımacılığı kullanılmaktadır. Bu taşımacılık faaliyetleri özel araçlarla ve özel tedbirler alınarak gerçekleştirilmektedir. Gerekli yol izin belgeleri alınarak, güzergâh planlaması gerçekleştirilmektedir. Proje taşımacılığı ile genellikle fabrika, madencilik, inşaat, enerji, rafineri malzemeleri ve cihazların taşımacılık faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Irak proje taşımacılığında daha çok karayolu ile yapılmaktadır.

Irak Nakliye Fiyatları

İstanbul Erbil50.19 USD
İstanbul Kerkük002.3 USD
Ankara Musul502.3 USD
İzmir Zaho001.9 USD

Lojistik sektöründe nakliye fiyatları oldukça önemli bir konu olmaktadır. Firmalar açısından lojistik maliyetler önemli bir unsurdur. Firmaların ihtiyaç duydukları lojistik hizmetlerde maliyetlerin en aza indirgenmesi önem arz etmektedir. Nakliye fiyatlarında önemli unsurlar arsında yükün cinsi, boyutları, ağırlığı, hacmi, mesafe ve diğer özel koşullar yer almaktadır. Yükler ile ilgili gerekli bilgiler firma tarafından sağlanarak müşteriye fiyat teklifinde bulunulmaktadır. Bu anlamda nakliye ve lojistik hizmetleri sağlayan Arınak Lojistik, müşterileri nakliye ihtiyaçlarında en uygun çözümleri üretmekte ve Irak nakliye fiyatı olarak en uygun fiyatları sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

rusya nakliye güzergah

Bulgaristan Nakliye