Gürcistan Nakliye Firmaları arasında yer alan firmamız Arınak Global Lojistik olarak Türkiye-Gürcistan lojistik hattında yaptığımız çalışmalarımızı devamlılık esasına dayalı olarak sürdürmekte olduğumuzdan ihracat ve ithalata bağlı taşımacılık sektöründe ortaya çıkan son gelişmeleri ve yenilikleri sahaya yansıtma ve tatbik etme konusunda da özverili çalışmalar içerisindeyiz. Gürcistan’a genel itibarı ile karayolu tır nakliyesi şeklinde sunduğumuz lojistik hizmetlerimiz kapsamında taşımacılık, gümrükleme, depolama, liman ve antrepo işlemleri de yapılmaktadır.

Gürcistan’a çalışma yaptığımız alanların başında standart tenteli taşıma araçları ile komple tır taşımacılığı gelmekte, bunun yanı sıra Ankara ve İstanbul’da bulunan depolarımızdan haftanın belirli günleri düzenli çıkışlar yapmak üzere Gürcistan kargo yükü taşıma ve parsiyel nakliye hizmetleri de sunuyoruz.

Firmamız Türkiye-Gürcistan hattında ihracat ve ithalat taşımaları ile Avrupa ülkelerinden Gürcistan’a üçüncü ülke kapsamlı transit yük nakliyesi kapsamında gabari dışı ağır nakliyat, konteyner nakliyesi ve frigo dorse tır taşıma gibi alanların tamamında da etkili olan firmamız bahsi geçen araç tiplerine uygun yük gruplarının nakliye işlemlerini gerçekleştirmektedir. Yurdumuzun tamamına yakın bölgelerinden yüklemesi yapılan mamüllerin Gürcistan’da başta Tiflis olmak üzere tüm şehirlere gümrük veya adres teslimi taşıma hizmeti sunan firmamız yaptığı tüm taşımalarda CMR sigortası güvencesi kullanmaktadır.

İki ülke arasında yapılan ticaret anlaşmaları kapsamında taşınması planlanan ihracat ve ithalat yük gruplarının özellikle gümrüklü olarak taşınması hususunda destek veren firmamız sevkiyatları Türk ve Gürcistan plakalı taşıma araçları ile gerçekleştirmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.