Gürcistan Nakliye Firmaları arasında yer alan firmamız bünyesinde Türkiye-Gürcistan lojistik hattında yaptığımız çalışmalarımızı devamlılık esasına dayalı olarak sürdürmekte olduğumuzdan sektörde ortaya çıkan son gelişmeleri ve yenilikleri sahaya yayma ve tatbik etme konusunda da özverili çalışmalar içerisindeyiz. Ağırlıklı olarak karayolu tır nakliyesi şeklinde sunduğumuz lojistik hizmetlerimiz bünyesinde gümrükleme, depolama, liman ve antrepo işlemleri de yapılmaktadır.

Gürcistan’a çalışma yaptığımız alanların başında komple tır taşımacılığı gelmekte, bunun yanı sıra Ankara ve İstanbul’da bulunan depolarımızdan haftanın belirli günleri düzenli çıkışlar yapmak üzere parsiyel nakliye hizmetleri de sunuyoruz.

Aynı zamanda gabari dışı ağır nakliyat, konteyner nakliyesi ve frigo dorse tır taşıma gibi alanların tamamında da etkili olan firmamız bahsettiğimiz araç tiplerine uygun yük gruplarının nakliye işlemlerini gerçekleştirmektedir. Yurdumuzun tamamına yakın bölgelerinden yüklemesi yapılan mamüllerin Gürcistan’da başta Tiflis olmak üzere tüm şehirlere gümrük veya adres teslimi taşıma hizmeti sunan firmamız yaptığı tüm taşımalarda CMR sigortası güvencesi kullanmaktadır.

İki ülke arasında yapılan ticaret anlaşmaları kapsamında taşınması planlanan ihracat ve ithalat yük gruplarının özellikle gümrüklü olarak taşınması hususunda destek veren firmamız sevkiyatları Türk ve Gürcistan plakalı taşıma araçları ile gerçekleştirmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir