Arınak Global Lojistik Uluslararası ve Yurtiçi Nakliye

Gürcistan Nakliye

Gürcistan Nakliye ve Lojistik Hizmetleri

Gürcistan nakliye hizmetleri Arınak Lojistik olarak sektörde uzun süredir nakliye çözümleri sunmaktayız. Uluslararası nakliye ve lojistik faaliyetler kapsamında hizmet sağladığımız ülkelerden biri de Gürcistan. Gürcistan nakliye ihtiyaçlarında müşterilere çözümler üretmekteyiz. Türkiye – Gürcistan ithalat ve ihracat faaliyetlerinde yer edinmekteyiz. Lojistik sektöründe doğan her türlü ihtiyaçlara cevap vermekteyiz. Lojistik sektöründe sıklıkla ihtiyaç duyulan parsiyel nakliye, frigo nakliye, ağır yük taşımacılığı, proje taşımacılığı, konteyner taşımacılığı hizmetlerini müşterilere sunmaktayız. Nakliye ve lojistik hizmetlerini karayolu,

Gürcistan Nakliye ve Lojistik Hizmetleri

denizyolu, havayolu, demiryolu aracılığı ile gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerin Türkiye – Gürcistan arasında taşınması gereken yüklerin türlerine göre taşımacılık planlamaları gerçekleştirilmektedir. Lojistik faaliyetler için en uygun çözümler üretilmekte ve süreçlerin olumlu bir şekilde sürdürülmesi için Arınak Lojistik firması bünyesinde görev alan personeller tarafından gerekli çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Kaliteli hizmet ve güvenli bir taşımacılık çerçevesinde tüm faaliyetleri sürdürmekteyiz.

Gürcistan Parsiyel Nakliye

Uluslararası lojistik faaliyetler kapsamında nakliye hizmetlerinin sıklıkla gerçekleştirildiği ülkelerden biri de Gürcistan. Türkiye – Gürcistan ithalat ve ihracat faaliyetleri Arınak Lojistik firması tarafından aralıksız bir şekilde sürdürülmeye devam edilmektedir. Bu kapsamda ithalat ve ihracat faaliyetlerinde sıklıkla ihtiyaç duyulan parsiyel nakliye hizmetleri Gürcistan ülkesine de sağlanmaktadır. Gürcistan parsiyel nakliye hizmetleri ile müşterilere nakliye çözümleri sunulmaktadır.

Parsiyel nakliye hizmetleri ile Türkiye’den Gürcistan ülkesine az sayıda ürün gönderimi yapmak isteyen müşterilere çözüm üretilmektedir. Parsiyel nakliye hizmetleri karayolu, denizyolu, havayolu, demiryolu aracılığı ile sağlanmaktadır. Müşterilerin talepleri, yüklerin özellikleri ve diğer koşullar doğrultusunda nakliye planlamaları gerçekleştirilmektedir. Bu doğrultuda gerekli faaliyetler yürütülmekte ve sürecin sorunsuz bir şekilde sonlandırılması hedeflenmektedir.

Gürcistan Frigo Nakliye

Arınak Lojistik olarak lojistik sektöründe sıklıkla ihtiyaç duyulan frigo nakliye hizmetlerini de müşterilere sunmaktayız. Uluslararası lojistik faaliyetler kapsamında hizmetlerimizi sunduğumuz Gürcistan ülkesine, frigo nakliye çözümleri de sunulmaktadır. Türkiye – Gürcistan frigo nakliye hizmetleri kapsamında ithalat ve ihracat faaliyetleri yürütülmektedir. İki ülke arasında taşınması gereken gıda ürünleri bozulmadan, hasar almadan güvenle alıcılarına ulaştırılmaktadır.

Bu kapsamda firmamız gerekli tedbirleri alarak, nakliye süreçlerini planlamakta ve tüm süreçleri yakından takip etmektedir. Alanında deneyimli ekibi ile birlikte sürecin olumlu bir şekilde sonuçlandırılması amaçlanmaktadır. Taşınacak olan yükler için gerekli ısı koşulları sağlanmaktadır. Frigo nakliye hizmetlerinde frigorifik araçlar kullanılmaktadır.

Ağır Yük Taşımacılığı

Arınak Lojistik firması olarak Gürcistan ağır yük nakliye ihtiyaçlarında da çözümler üretmekteyiz. Ağır yük taşımacılığı lojistik sektöründe sıklıkla ihtiyaç duyulan bir taşımacılık türüdür. Arınak Lojistik firması olarak Gürcistan ağır yük taşımacılığı hizmetlerini de müşterilere sunmaktayız.

Türkiye – Gürcistan ağır yük taşımacılığı kapsamında taşımacılık faaliyetlerini yürüttüğümüz yükler arasında trafo, santraller, yat, tekne, tır, jeneratör, iş makineleri, inşaat makineleri, türbin, köprü kirişleri, konteyner, boru hatları, fabrika taşımaları, çelik kafes konstrüksiyonlar, döküm üniteleri, gemi motorları gibi yükler yer almaktadır. Ağır yük taşımacılığı uzmanlık isteyen bir taşımacılık türüdür. Bu anlamda firmamız gerekli bilgi ve donanıma sahip bir firmadır. Yüklerinizi sorunsuz bir şekilde ulaştırmayı amaçlamaktayız.

Proje Taşımacılığı

Uluslararası lojistik faaliyetleri kapsamında nakliye hizmetleri sunduğumuz Gürcistan ülkesine, proje taşımacılık hizmetlerini de sumaktayız. Arınak Lojistik olarak Gürcistan proje taşımacılık faaliyetlerini gerçekleştirmekteyiz. Proje taşımacılık faaliyetleri çerçevesinde boru hattı lojistiği projeleri, mobil santral projeleri, doğalgaz santral projeleri, petrokimya tesisleri, raylı sistem projeleri, hidroelektrik santralleri projeleri, baraj projeleri, rafineri tesisleri, termik santral projeleri gibi yüklerin taşımacılık faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Bu taşımacılık faaliyetlerinde vinç, kriko sistemleri, taşıyıcı kirişler, kaydırma

Gürcistan Nakliye ve Lojistik Hizmetleri

sistemleri, halatlar, çelik destekler, tahta takozlar, döner tablolar gibi ekipmanlar kullanılmaktadır. Alanında yeterli bilgi ve donanıma sahip uzman personeller tarafından tüm süreç yönetilmektedir. Proje taşımacılık faaliyetleri oldukça uzmanlık isteyen bir taşımacılık türüdür. Bu anlamda yeterli bilgi ve donanıma sahip firmamız, Gürcistan proje taşımacılık faaliyetlerini en iyi şekilde gerçekleştirmek için çalışmalarını sürdürmekte ve müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Konteyner Taşımacılık

Lojistik sektöründe sıklıkla tercih edilen konteynerler, nakliye hizmetlerinde önemli bir yere sahiptir. Uluslararası lojistik faaliyetler kapsamında birçok nakliye hizmetlerinde konteynerler kullanılmaktadır. Geçmişten günümüze kadar lojistik sektöründe tercih edilen bir taşımacılık türü olmuştur. Arınak Lojistik olarak Gürcistan konteyner taşımacılık faaliyetlerinde de yer edinmekteyiz.

Müşterilerin talepleri, yüklerin türü ve diğer özel koşullar doğrultusunda konteyner taşımacılık hizmetleri karayolu, denizyolu, havayolu demiryolu aracılığı ile sağlanmaktadır. Konteynerler genellikle denizyolu taşımacılığında tercih edilmektedir. Oldukça sağlam yapıya sahip olmaları, güvenli bir taşımacılık imkanı sunması, gıda ürünlerini koruma özelliğine sahip olması, dış darbelerden etkilenmemesi, elleçleme işlemlerini en aza indirgemesi, yükleme ve boşaltma işlemlerinde kolaylıklar sağlaması gibi birçok avantajlı özelliklere sahip olması nedeni ile lojistik sektöründe sıklıkla kullanılmaktadır.

Gürcistan Nakliye Fiyatları

İstanbul – Tiflis2.850 USD
İstanbul – Batum2.850 USD
Ankara – Tiflis2.550 USD
İzmir – Tiflis2.800 USD

Uluslararası lojistik faaliyetler kapsamında önemli bir konuyu da nakliye fiyatları oluşturmaktadır. Uluslararası alanda faaliyetlerini sürdüren Arınak Lojistik, tüm nakliye süreçlerinde kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

Bu doğrultuda müşterileri nakliye ihtiyaçlarında her zaman en uygun fiyatları sunmak adına gerekli planlamaları gerçekleştirmekte ve en iyi fiyat teklifini sunmaktayız. Bu doğrultuda lojistik faaliyetlerimizi gerçekleştirdiğimiz Gürcistan ülkesine, uygun fiyat avantajı ile hizmetlerimizi sağlamaktayız.

Gürcistan nakliye fiyatları olarak birçok faktör doğrultusunda gerekli hesaplamalar firma tarafından gerçekleştirilmektedir. Nakliye fiyatları konusunda etkili olan faktörler arasında yükün cinsi, boyutları (en, boy, yükseklik), ağırlığı, mesafe ve diğer özel koşullar yer almaktadır. Gerekli bilgiler müşteriler tarafından sağlanarak hesaplamalar gerçekleştirilmekte ve müşteriye sunulmaktadır.

gürcistan nakliye

Neden Arınak Lojistik?

Arınak Lojistik olarak lojistik sektöründe uzun yıllardır faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Lojistik sektöründe her türlü ihtiyaçlara cevap vermekteyiz. Lojistik sektörünün her alanında müşterilere gerekli destekleri sağlamaktayız. Nakliye faaliyetlerinde taşınacak olan yüklerin toplanması, depolanması, paketlenmesi, dağıtılması, gerekli evrakların hazırlanması, gümrükleme işlemlerinin yapılması, sigorta işlemlerinin gerçekleştirilmesi gibi süreç boyunca gerekli her türlü destek firma tarafından sağlanmaktadır.

Müşterilerin istek ve beklentileri doğrultusunda nakliye süreçlerini planlamakta ve sürecin profesyonel bir şekilde yönetilmesini sağlıyoruz. Nakliye süreçleri boyunca herhangi bir aksaklık yaşanmaması adına gerekli tedbirleri almakta ve tüm süreci uzman personellerimiz tarafından yakından takip etmekteyiz. Nakliye sürecinin her aşamasında müşterilere gerekli bilgilendirmeler de sağlanmaktadır.

Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde tüm faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Uluslararası lojistik faaliyetleri kapsamında, Arınak Lojistik firması olarak en iyi şekilde yer almak için çalışmalarımızı sürdürmekte ve aralıksız bir şekilde faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

gürcistan nakliye

Azerbaycan Nakliye

image 55