Arınak Global Lojistik Uluslararası ve Yurtiçi Nakliye

Dubai Nakliye

Dubai Nakliye

Dubai Nakliye ,Uluslararası lojistik sektöründe faaliyetlerini aralıksız bir şekilde sürdürmeye devam eden Arınak Lojistik, birçok ülkeye nakliye hizmetleri sunmaktadır. Nakliye ve lojistik hizmetlerini sunduğu ülkelerden biri de Dubai ülkesidir. Türkiye – Dubai nakliye hizmetleri ile müşterilerin her türlü nakliye ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmekteyiz. Aynı zamanda iki ülke arasında gerçekleştirilen ithalat ve ihracat faaliyetlerinde yer almaktayız. Uluslararası lojistik faaliyetler kapsamında sektörde sık sık talep edilen parsiyel nakliye, frigo nakliye, ağır yük taşımacılığı, proje taşımacılığı ve konteyner taşımacılığı faaliyetlerini düzenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Nakliye hizmetlerini karayolu, denizyolu, havayolu aracılığı ile gerçekleştirmekteyiz. Dubai nakliye fiyatları konusunda da müşterilere her zaman en uygun fiyatları sunmak adına gerekli çalışmalarımızı yapmaktayız.

image 82

Dubai nakliye ve lojistik hizmetler kapsamında, müşterilerin nakliyesi gerçekleşecek yüklerini güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırmaktayız. Nakliye hizmetleri doğrultusunda müşterilerin nakliye ihtiyaçlarını doğru bir şekilde anlamakta, uygun çözümler üretmekteyiz. Nakliye süreçleri boyunca müşterilere her türlü konuda gereken destekler de sunulmaktadır. Yüklerin müşteriler tarafından talep edilen yerden alınması, müşterilerin talep ettiği yere teslimat işlemlerinin gerçekleştirilmesi, nakliye süreçlerinde gerekli evrakların hazırlanması, gümrükleme işlemlerinin çözüme kavuşturulması, sigorta işlemlerinin yapılması, depolanması, paketlenmesi, dağıtılması, yükler ile ilgili bilgilerin müşterilere aktarılması vb. konularda destekler sağlanmaktadır.

Uluslararası nakliye ve lojistik hizmetleri sunan Arınak Lojistik, Dubai parsiyel nakliye hizmetlerini de müşterilerine sunmaktadır. Dubai parsiyel nakliye hizmetleri ile müşterilerin parça yüklerinin taşımacılık faaliyetlerini sürdürmekteyiz. Yüklerin güvenli bir biçimde alıcılarına ulaştırmak adına gerekli tedbirleri almaktayız. Nakliye süreçlerini yakından takip etmekte, sorunsuz bir biçimde tamamlanmasını amaçlamaktayız. Dubai ülkesine sunduğumuz nakliye hizmetlerinden bir diğeri de frigo nakliye hizmetleridir. Dubai frigo nakliye hizmetleriyle gıda ürünlerinin nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Özellikle Türkiye – Dubai arasında gerçekleştirilen ithalat ve ihracat faaliyetleri kapsamında önemli bir konumda yer almaktadır. Gıda ürünlerinin gerekli ısı koşulları altında taşımacılığını gerçekleştirerek, ürünlerin bozulmadan, raf ömürleri azalmadan ve hasar alamadan alıcılarına ulaştırılması hedeflenmektedir. Arınak Lojistik firması olarak bu alanda yeterli bilgi ve deneyime sahip bir firmayız. Gıda ürünlerinizi güvenle istenilen noktalara ulaştırmaktayız.

image 55

HİZMETLERİMİZ