Bulgaristan nakliye faaliyetleri çerçevesinde Ülkemizin ihracat ve ithalat kapsamında bulunan yük gruplarının taşınması anlamında en fazla çalışma yaptığı ülkelerin başında yer alan Bulgaristan’a lojistik konusunda sahip olduğu konumunu her geçen gün üzerine katıp ilerleterek geliştiren firmamız, en son model öz mal ve kiralık yerli ve yabancı plakalı taşıma araçlarından oluşan geniş araç filosu ve tır parkımız ile kesintisiz Bulgaristan taşımacılık hizmetleri sunmaya devam etmektedir.

Türkiye ile Bulgaristan arası lojistik alanında büyük ve önemli proje bazlı işlerde imzası bulunan firmamız, uzun soluklu çalışmaları neticesinde sektör içerisinde aranan, tercih edilen ve önerilen marka bir kuruluş haline gelmiş, kısa süre içerisinde kurumsal bir kimliğe sahip olmuştur. Türkiye’nin tüm bölge ve şehirlerinden Bulgaristan’ın tüm şehirlerine yapılan ihracat yüklerini itina ve özenle taşımakta olan firmamız, uzman sürücüleri ve deneyimli operasyon ekibi ile 7/24 çalışma anlayışı içerisinde hizmetlerini sürdürmektedir.

Karayolu ile standart kuru yük kapsamında bulunan ticari ürün taşımacılığı konusunda standart tenteli tırları, donmuş gıda yaş sebze meyve ve kimyevi maddelerin taşınmasında frigo dırse tırları, konteyner taşımacılığında kilitli sal dorse açık tırları, gabari dışı ağır tonajlı yüklerin taşınmasında havuzlu ve uzamalı modelleri bulunan lowbed tırları ile Türkiye-Bulgaristan hattında çalışmalarını aralıksız sürdüren firmamız, Bulgaristan’dan yüklenerek Türkiye üzeri geçişlerle üçüncü ülke kapsamında bulunan yük gruplarının nakliyesini de yine aktarmalı veya direkt servis hizmeti şeklinde devam ettirmektedir.

Bulgaristan ihracat ve ithalat lojistik hattında yapılan taşımacılık hizmetlerimizin yanı sıra gümrükleme depolama ve acentelik hizmetleri de sunmakta olan firmamız aynı zamanda Bulgaristan’da ithalat gümrük işlemleri konusunda da destek hizmeti vermektedir. Bulgaristan’ın başta başkent Sofya olmak üzere tüm şehirlerine komple ve parsiyel yük taşımacılığı yapmakta olan şirketimiz İstanbul depolarımızdan çıkışlar yapmak kaydı ile servis hizmeti veriyor.

Bulgaristan sevkiyatlarımızı uzman şoförlerimiz yönetiminde Tır karnesi ve CMR sigortası kapsamında güvenli ve hızlı bir şekilde yapmaktayız. Taşınması gereken her türlü ticari içerikli yük gruplarının sevk işlemleri ile ilgili şirketimiz iletişim araçları vasıtası ile gelen tüm talepler en kısa süre içerisinde değerlendirmeye alınarak talep sahiplerine yine olabilecek en kısa süre içerisinde olumlu ve makul taşıma navlunları ile geri dönüşler sağlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.