Türkiye’nin ihracat ithalat nakliyesi yüklerin taşınması anlamında en fazla çalışma yaptığı ülkelerin başında yer alan Bulgaristan’a nakliye konusunda sahip olduğu konumunu her geçen gün ilerleterek geliştiren firmamız Mersin frigo, en son model özmal ve kiralık araçlarından oluşan geniş araç filosu ve tır parkımız ile yurt içi ve uluslar arası taşımacılık hizmetleri sunmaya devam etmektedir.

Türkiye Bulgaristan arası lojistik alanında önemli işlerde imzası bulunan firmamız, uzun soluklu çalışmaları neticesinde marka bir kuruluş haline gelmiş, kısa süre içerisinde kurumsal bir kimliğe kazanmıştır.

Türkiye’nin tüm bölge ve şehirlerinden Bulgaristan’ın tüm şehirlerine yapılan ihracat yüklerinizi itina ve özenle taşımaktayız. Karayolu Kuru yük taşımacılığı alanında standart tenteli tırlarımız, donmuş gıda yaş sebze meyve ve kimyevi maddelerin taşınmasında frigofirik termoking tırlarımız, konteyner taşımacılığında kilitli sal dorse açık tırlarımız, gabari dışı ağır tonajlı yüklerin taşınmasında havuzlu ve uzamalı lowbed tırlarımızla yurt içi ve uluslararası ağır nakliyat çalışmalarımız sürmektedir.

Türkiye Bulgaristan ihracat ve ithalat lojistik hattında taşımacılık hizmetlerimizin yanı sıra gümrükleme depolama ve acentelik hizmetleri de sunmaktayız.Bulgaristanın başta Sofya olmak üzere tüm şehirlerine komple ve parça parsiyel yük taşımacılığı yanı sıra , kargo ve grupaj nakliyesinde istanbul merkezli haftalık düzenli depo çıkışlı parsiyel çalışmalarımızla servis sağlamaktayız.Transit süre maksimum 2 gündür.

Taşımalarımız uzman şoförlerimiz yönetiminde CMR sigortası kapsamında güvenli ve hızlı bir şekilde sevk etmekteyiz. Taşınması gereken her türlü yükünüzün sevki ile ilgili tüm taleplerinizi Sofya nakliye, Plovdiv nakliye, Bulgaristan nakliyat, Sofia taşıma gibi başlıklar altında iletişim bilgilerimiz içerisinde yer alan sabit ve gsm telefon numaramız ile mail adresimize yazılı ve sözlü olarak bildirebilir, olabilecek en kısa sürede en uygun taşıma navlun ve fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.