Azerbaycan nakliye firmaları ile sürekli bağlantılı olarak taşımacılık faaliyetlerimizi aralıksız olarak sürdürmekteyiz. Nakliyecilik sektöründe uzun yıllardan bu yana varlığını kararlılık ile sürdürmekte olan firmamız, Türkiye Azerbaycan arası her türlü yükün son derece güvenli bir biçimde taşınması işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

İhracat ve transit kapsamlı yüklerin taşınması ile birlikte Avrupa ülkelerinden Azerbaycan’a üçüncü ülke yükleri ve Azerbaycan’dan Türkiye’ye ithalat yüklerinin taşınmasında büyük bir paya sahip olan firmamız, göstermekte olduğu üstün performansı sayesinde müşterilerinden memnuniyet bildirimleri almakta, buna bağlı olarakta kurumsallaşma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

İhracat yükleri Türkiye’nin bölge farkı gözetmeksizin tüm şehirlerinden Azerbaycan’ın Bakü ve Gence gibi şehirleri başta olmak üzere tüm bölgelerine taşınmaktadır. Ülkemizin tüm şehir ve bölgelerinden Azerbaycan’ın tamamına nakledilmesi planlanan her türlü kuru yük grubunun yanı sıra frigo dorse tırlarla taşınması gereken yaş sebze meyve, donmuş ürünler ve kimyasal maddeler, ölçü ve ağırlıkları itibarı ile gabari dışı durumunda bulunan ağır nakliyat yük grupları lowbed dorse tırlar ile güvenli bir şekilde taşınmaktadır.

Türkiye’den Azerbaycan’a yapılan nakliye çalışmalarında karayolu yönetmeliğine uygun hareket ederek tam kapasiteli sorunsuz nakliye hizmeti sunmakta olan firmamız Arınak Global Lojistik, geçmişten günümüze Azerbaycan lojistik hattında edinmiş olduğu tecrübelerinden aldığı özgüven ile yoluna ve çalışmalarına kararlılıkla devam etmektedir.

Azerbaycan parsiyel nakliye de de oldukça önemli hizmetlere imza atmış olan firmamız Ankara ve İstanbul’da bulunan modern parsiyel depolarından çıkış yapmak suretiyle Azerbaycan’ın başta başkent Bakü olmak üzere tüm şehirlerine gümrük veya adrese teslim parsiyel nakliye hizmetleri sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.