Afganistan nakliye konusunda sektöre yeni bir bakış kazandırmış olan firmamız, kurulmuş olduğu ilk günden bugüne kadar geçen süreç içerisinde tüm değişim ve gelişimleri yakından takip ederek sektör de uygulamaya geçirmiş, meslektaşları arasında yenilikçi kimliği ile sürekli ön planda olmuştur. Türkiye’den Afganistan’a taşınmakta olan yük gruplarını İran üzeri ve Gürcistan, Azerbaycan üzeri olacak şekilde iki farklı güzergah kullanmak suretiyle gerçekleştirmekte, özellikle konteyner nakliyesinde özel bir konuma sahip olmanın verdiği öz güven ile sorunsuz nakliye hizmetleri sunmaktayız.

Afganistan’ın başkent Kabil olmak üzere Mezar-ı Şerif, İslamkale ve Herat gibi bir çok şehrine yapılmakta olan taşımacılık çalışmalarında ciddi oranda katkısı bulunan firmamız, geçmişten edindiği tecrübeleri ile Türkiye Afganistan lojistik hattına son derece hakim bir şekilde nakliyat hizmetleri vermeyi sürdürmektedir. Günümüz şartlarında Türk tırlarının gidemediği Kabil şehrine yapılan taşımalar Aqine sınır kapısı veya Mezar-ı Şerif şehrinde Afgan tırlarına aktarma yapılmak suretiyle gerçekleştirilmekte, firmamızın Afganistan’da bulunan güçlü acenteleri ile işbirliği neticesinde sevkiyatlar sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır.

Afganistan’a taşınması anlamında oldukça önemli miktarda talep gören fakat bir o kadar da kısıtlı çıkışları bulunan parsiyel yük taşımacılığı hizmetleri de bulunan firmamız haftalık düzenli olarak İstanbul depolarımız çıkışlı olarak adrese veya gümrüğe teslim parsiyel nakliye hizmetleri sunmaktadır.