Arınak Global Lojistik Uluslararası ve Yurtiçi Nakliye

Afganistan Nakliye

Afganistan Nakliye ve Lojistik Hizmetleri

Afganistan nakliye hizmetlerimiz Uluslararası lojistik faaliyetler kapsamında uzman personel kadromuz ile Afganistan nakliye hizmetlerini sağlamaktayız. Lojistik sektöründe faaliyetlerini aralıksız bir şekilde sürdürmeye devam eden Arınak Lojistik, Afganistan nakliye ihtiyaçlarında müşterilerine çözümler üretmektedir. Bu kapsamda lojistik sektöründe sıklıkla aranan parsiyel nakliye, frigo nakliye, konteyner taşımacılık, ağır yük taşımacılığı, proje taşımacılığı hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde hizmetlerini sürdüren firmamız, lojistik sektöründe doğan her türlü nakliye ihtiyaçlarına çözümler üretmektedir. Bu anlamda firmamız yeterli bilgi ve deneyime sahiptir.

Afganistan Parsiyel Nakliye Hizmetleri

Uluslararası lojistik faaliyetler kapsamında Afganistan ülkesine gerçekleştirilen nakliye hizmetlerinden biri de parsiyel nakliye hizmetleridir. Arınak Lojistik olarak Afganistan ülkesine her türlü alanda nakliye çözümleri üretmekteyiz. Afganistan parsiyel nakliye hizmetleri ile parça yük göndermek isteyen müşterilere nakliye çözümü sunmaktayız. Lojistik sektöründe sıklıkla talep edilen ve ihtiyaç olan bir nakliye hizmetidir. Bu anlamda firmamız sürekli olarak yenilikçi kalmayı hedefleyen bir firmadır. Müşteri taleplerini dikkate alarak planlamalar yapmaktadır.

Haftanın belirli günleri düzenli olarak Afganistan nakliye hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Afganistan parsiyel nakliye fiyatları konusunda da müşterilere uygun fiyat avantajlar sunmaktayız. Parsiyel nakliye alanında sunduğumuz avantajlı hizmetlerimiz arasında firmamı bünyesinde görev alan deneyimli personel kadromuz, nakliye süreçlerinde yüklerin durumu ve konumu ile ilgili olarak müşteri bilgilendirmelerinin sağlanması, GPRS ile araç takibi, teknolojik ekipmanlar, güvenli hizmet kalitesi, tam zamanında teslimat imkânı, geniş araç filosu ile nakliye hizmetleri yer almaktadır.

Frigo Nakliye Hizmetleri

Uluslararası lojistik sektöründe sıklıkla talep edilen nakliye hizmetlerinden biri de frigo nakliye hizmetleridir. Frigo nakliye hizmeti gıda ürünlerinin taşımacılık faaliyetlerinin sürdürüldüğü nakliye hizmetidir. Özellikle ithalat ve ihracat faaliyetlerinde önemli bir yere sahiptir. Türkiye – Afganistan ithalat ve ihracat faaliyetleri kapsamında faaliyetlerini sürdüren Arınak Lojistik firmamız, Afganistan frigo nakliye hizmetlerini de müşterilerine sunmaktadır.

afganistan nakliye arınak

Afganistan frigo nakliye hizmetleri kapsamında gıda ürünleri güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırılmaktadır. Frigo nakliye hizmetlerinde frigorifik araçlar kullanılmaktadır. Gıda ürünleri için gerekli ısı koşulları sağlanarak ürünler bozulmadan, hasar almadan ve raf ömürleri azalmadan alıcılarına ulaştırılmaktadır. Frigo nakliye hizmetleri – 26 derece ile 18 derece arasında gerçekleştirilmektedir. Nakliye faaliyetleri alanında deneyimli personellerimiz ile gerçekleştirilmekte ve nakliye süreçlerinin her aşaması firmamız tarafından yakından takip edilmektedir.

Nakliye süreçlerinin en iyi şekilde gerçekleştirilmesi için gerekli planlamalar yapılmaktadır. Frigo nakliye hizmetleri birçok avantajlara sahiptir. Afganistan frigo nakliye hizmetleri ile ürünler sorunsuz bir şekilde alıcılarına ulaştırılmaktadır. Frigo nakliye hizmetlerinin avantajları arasında; ürünlerin tazeliğini koruyarak alıcılara ulaştırılması, hassas yapıya sahip ürünlerin güvenle taşımacılığının gerçekleştirilmesi, gıda ürünleri için gerekli ısı koşullarının sağlanması, hızlı ve güvenli bir taşımacılık imkânı sunması gibi avantajlar yer almaktadır.

Ağır Yük Taşımacılığı

Uluslararası lojistik sektöründe, Afganistan ülkesine sürdürdüğümüz nakliye hizmetlerinden bir diğeri de ağır yük taşımacılığıdır. Türkiye – Afganistan ağır yük taşımacılığı kapsamında yükler güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırılmaktadır.. Ağır yük taşımacılığı hassas bir taşımacılık türüdür. Alanında deneyimli kişiler tarafından nakliye süreçlerinin sürdürülmesi önem arz etmektedir. Moldova ağır yük nakliyesi kapsamında trafo, jeneratör, santraller, yat ve tekne, tır, iş makineleri, türbin, konteyner, köprü kirişleri, vinç, çelik kafes konstrüksiyonlar, boru hatları, inşaat makineleri, fabrika taşımaları, döküm üniteleri, gemi motorları gibi yüklerin taşımacılık faaliyetleri sürdürülmektedir.

Ağır yük taşımacılık faaliyetleri kapsamında taşınacak olan yüklerin gerekli analizleri gerçekleştirilerek, yüklerin durumuna göre taşıma koşulları belirlenmektedir. Nakliye faaliyetleri için güzergah planlaması yapılmakta ve yol izinleri alınmaktadır. Gerekli evrak işlemleri, gümrükleme işlemleri de Arınak Lojistik firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Nakliye süreçlerinin her aşamasında firmamız gerekli destekleri sağlamaktadır. Alanında deneyimli sürücülerimiz ile güvenli bir şekilde yükler alıcılara ulaştırılmaktadır.

Proje Taşımacılığı

Arınak Lojistik olarak Afganistan ülkesine sağladığımız nakliye hizmetlerinden bir ide proje taşımacılığıdır. Proje taşımacılığı ile standart dışı ağırlık ve ölçülere sahip yüklerin taşımacılığı yapılmaktadır. Moldova proje taşımacılığı kapsamında boru hattı lojistiği projeleri, mobil santral projeleri, doğalgaz santral projeleri, petrokimya tesisleri, raylı sistem projeleri, hidroelektrik santralleri projeleri, baraj projeleri, rafineri tesisleri, termik santral projelerinin taşımacılığı gerçekleştirilmektedir. Proje taşımacılığı faaliyetleri özel araçlar ile özel önlemler alınarak gerçekleştirilen bir taşımacılık türüdür.

Afganistan Nakliye ve Lojistik Hizmetleri

Bu kapsamda taşımacılık faaliyetlerinde gerekli yol izinleri alınarak güzergah planlaması yapılmaktadır. Arınak Lojistik olarak yüklerin güvenli bir şekilde alıcılara ulaştırılması hedeflenmektedir. Firma bünyemizde görev alan deneyimli personeller tarafından müşterilerin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Afganistan proje taşımacılığı kapsamında yüklerin sigortalı bir şekilde taşınması sağlanarak, oluşabilecek olumsuz durumlara karşı müşteri mağduriyetlerinin önlenmesi amaçlanmaktadır. Bu anlamda firmamız gerekli koşulları sağlayarak nakliye hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Afganistan Nakliye Fiyatları

Mersin – Kabil02 8.8 USD
İzmir – Mezarı Şerif00 9.USD
Ankara- Herat01 8.8 USD
Mersin – Celalabat07 8.9 USD

Türkiye – Afganistan ticari ilişkiler kapsamında gerçekleştirdiğimiz nakliye hizmetlerinde, öncelikli hedefimiz kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikası çerçevesinde hizmet sunmaktır. Müşterilerin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda nakliye fiyatı sunulmaktadır. Arınak Lojistik firması bünyesinde yer alan deneyimli personel kadromuz tarafından gerekli talepler alınarak, uygun fiyat tarafınıza sunulmaktadır. Firmamıza ulaşım sağlayarak nakliye ihtiyaçlarınız için fiyat bilgisi alabilirsiniz. Afganistan nakliye fiyatları konusunda, müşterilerin taşınacak olan yüklerinin cinsi ve özellikleri doğrultusunda birçok unsur etkili olmaktadır. Bu unsurlar arasında yükün cinsi, yükün boyutları (en, boy, yükseklik), yükün ağırlığı, yükün hacmi, mesafe ve diğer özel koşullar yer almaktadır.

Müşterilerden gerekli bilgiler sağlanarak nakliye fiyatları hesaplanmaktadır. Nakliye fiyatlarında önemli bir unsur da yükün hacmi olmaktadır. Yükün hacmi metreküp hesaplaması ile belirlenerek, nakliye fiyatı oluşturulmaktadır. Belirlenen nakliye fiyatı müşterilere sunulmaktadır.

Neden Arınak Lojistik?

Arınak Lojistik olarak uzun yıllardır sektörde edindiğimiz bilgi ve deneyimlerimiz ile, lojistik sektöründe sıklıkla aranan firmalar arasında yer almaktayız. Lojistik sektöründe kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde tüm faaliyetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Müşterilere nakliye süreçlerinin her aşamasında bilgilendirmeler sağlanmaktadır. Yüklerin durumu ve bulunduğu konumu konusunda müşterilere bilgilendirmeler sağlanmaktadır. Nakliye süreçlerinin her aşaması yakından takip edilerek, süreçlerin sağlıklı bir şekilde sonlandırılması hedeflenmektedir.

Müşterilerin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda nakliye planlamaları gerçekleştirilerek, faaliyetler sürdürülmektedir. Lojistik sektöründe gerçekleştirdiğimiz tüm taşımacılık faaliyetlerini sigortalı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bu kapsamda nakliye süreçlerinde oluşabilecek olumsuz durumlara karşı müşteri mağduriyetinin önlenmesi amaçlanmaktadır. Lojistik sektöründe en iyi şekilde yer almak için faaliyetlerini aralıksız bir şekilde sürdürmeye devam etmektedir.

Çeçenistan Nakliye

image 63