Ukrayna Nakliye Firmaları

Ukrayna nakliye firmaları arasında karayolu ve denizyolu tenteli tır frigo tır sal kasa açık dorse tır lowbed dorse tır çalışmalarına aralıksız devam eden firmamız her türlü yüklerinizin taşınmasında en büyük destekçiniz pozisyonunda çalışmalarına devam etmektedir.

Özellikle ihracat yükleri başta olmak üzere ithalat ve üçüncü ülke yüklerinizi de komple, parsiyel ve grupaj kapsamlı olarak taşımaktayız. Olabildiğince hızlı servis sunmamız genel prensiplerimiz arasındadır.Uzun yılların vermiş olduğu bilgi birikim ile tüm prosödürlere uygun şekilde taşıma yapan firmamız, tüm taşımalarını CMR sigortası kapsamında güvenli bir şekilde yapmaktadır.

Türkiye’nin, İstanbul, Ankara, İzmir ve Mersin gibi şehirleri başta olmak üzere tüm şehirlerinden göndereceğiniz ihracat yüklerinizi Ukrayna’nın başta Kiev olmak üzere Odesa, Kherson, Kharkiv, Lviv ve Donetsk gibi şehirlerine taşınmasını en kısa zaman dilimi içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Araç çıkışlarımız Haydarpaşa ve Zonguldak limanlarından hareketle roro gemisi ile olup, denizyolu konteyner çalışmalarımız da mevcuttur.

Türkiye Ukrayna arası verdiğimiz hizmetler sadece taşımacılık alanı ile sınırlı olmayıp aynı zamanda gümrükleme depolama elleçleme ihracat ve ithalat işlemlerini de son derece titiz bir şekilde yerine getirmekteyiz. Türkiye Ukrayna nakliye ve lojistik hattında güven kapınız olan firmamıza taleplerinizi yazılı ve sözlü olarak bildirebilir, olabilecek en kısa sürede en uygun nakliye fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.Uzman personellerimiz vasıtasıyla tüm taleplerinize anında olumlu yönde karşılık verilmektedir.

Belirttiğiniz ebatlarda üstü açılabilir araçlarımız mevcuttur. Taşıma fiyatı çalışması yapabilmemiz için yükünüzün nereden yükleneceği ve Ukrayna’nın hangi şehrine teslim edileceği bilgisini rica ederiz. Maksimum taşıma tonaj limitimiz 22 ton ile sınırlı olup transit süre 4-5 gündür.

Etiketler:
Depolama Hizmetleri

Depo ve Antrepo

Depo yönetimi tüm lojistik faaliyetler içerisinde en büyük paya sahip dilimlerden biridir. Bu dilimin iyi yönetilmesi, satış noktalarının planlanan zamanlarda beslenmesi, stok ve sipariş hazırlama doğruluk oranlarının yüksek...
Depolama Hizmetleri

Taşımacılık Hizmetlerimiz

Geniş hizmet ağı, dünya çapında güçlü acentaları, operasyonel ve sektörel uzmanlığı, müşteri odaklı çözümleri, gerçek anlamda müşteri ilişkileri yönetimini benimseyen ekibi, sipariş yönetim sistemleri, forwarding becerisi...
Depolama Hizmetleri

Dağıtım ve Tedarik Zinciri

Operasyonların tek bir kontrol merkezinden sağlanması; sürecin daha iyi yönetilmesini ve maliyet avantajını da beraberinde getirmektedir. Arınak, müşterilerinin sorun, beklenti ve lojistik ihtiyaçlarını tespit ederek, terzi işi çözümlerle işlerine değer...