Romanya Nakliye Firmaları

Romanya nakliye firmaları arasında ilk sıralarda yer alıp yapmakta olduğu çalışmalarını uzun yıllardan bu yana sürdürmekte olan firmamız, yeni bir atılım yaparak araç filosuna katmış olduğu tenteli dorse, açık kasa tır, frigo dorse ve lowbed dorse araçları ile her türlü yük taşıma işlemlerine başlamış olup hızlı bir yükseliş trendi yakalamıştır.

Türkiye Romanya arası ihracat ve ithalat lojistik çalışmaları yapmakta olan firmamız, aynı zamanda Romanya’dan ortadoğu ve Asya ülkelerine transit geçişli üçüncü ülke kapsamlı yük taşıma işlemlerini de gerek aktarmalı, gerekse direkt servis şeklinde sevk edebilme kabiliyetine sahip bulunuyor.
Ülkemizde üretilmekte olan her türlü ticari kapsamlı yerli ürünü Romanya’nın başta başkent Bükreş olmak üzere tüm şehirlerine taşınması ile ilgili oldukça geniş kapsamlı çalışmalar yapmaktadır.

Romanya çalışan nakliye firmaları ile düzeyli bir rekabet içerisinde servis hizmeti sağlayan firmamız teknolojik alt yapısını sürekli güncelleyerek modern çağa uygun taşımacılık çalışmalarını devam ettirmektedir. Komple tır taşımacılığı ile birlikte İstanbul depolarından haftanın belirli günleri düzenli çıkışlar yapmak suretiyle parsiyel yük taşımacılığı da yapan firmamız müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda gabari dışı ağır nakliyat, frigo tır taşıma ve konteyner nakliyesi gibi alanlarda da önemli ölçüde taşıma işlemi gerçekleştirmektedir.

Romanya nakliyesinde deneyimli sürücüleri kontrolünde hareket eden tırları uzman operasyon ekibinin gözetim ve kontrolünde yük taşımalarını gerçekleştirmekte, taşıma yapan tüm araçları tır karnesi ve cmr sigortası kapsamında güvenli lojistik destek hizmetleri sunmaktadır.

Etiketler:
Depolama Hizmetleri

Depo ve Antrepo

Depo yönetimi tüm lojistik faaliyetler içerisinde en büyük paya sahip dilimlerden biridir. Bu dilimin iyi yönetilmesi, satış noktalarının planlanan zamanlarda beslenmesi, stok ve sipariş hazırlama doğruluk oranlarının yüksek...
Depolama Hizmetleri

Taşımacılık Hizmetlerimiz

Geniş hizmet ağı, dünya çapında güçlü acentaları, operasyonel ve sektörel uzmanlığı, müşteri odaklı çözümleri, gerçek anlamda müşteri ilişkileri yönetimini benimseyen ekibi, sipariş yönetim sistemleri, forwarding becerisi...
Depolama Hizmetleri

Dağıtım ve Tedarik Zinciri

Operasyonların tek bir kontrol merkezinden sağlanması; sürecin daha iyi yönetilmesini ve maliyet avantajını da beraberinde getirmektedir. Arınak, müşterilerinin sorun, beklenti ve lojistik ihtiyaçlarını tespit ederek, terzi işi çözümlerle işlerine değer...