Özbekistan Nakliye

Uluslararası ve yurtiçi kara ve denizyolu yük taşıma yönetmeliği çerçevesi ve kurallarına uygun hareket ederek Özbekistan nakliye ve lojistik  çalışmalarını sürdürmekte olan firmamız sahip bulunduğu yük taşıma yetki belgesi bünyesinde kontrollü olarak hizmete sunduğu özmal ve kiralık yerli ve yabancı plakalı tırları ile güvenli ve sorunsuz lojistik sunum ve hizmetleri vermektedir.

Türkiye’den Özbekistan’a komple tır ve parsiyel nakliye çalışmalarının yanı sıra ölçü ve ağırlıkları itibarı ile gabari dışı durumda bulunan ağır nakliyat yük gruplarının taşınması, frigo tır nakliye çalışmaları ve konteyner taşıma hizmetleri gibi alanlarda da hizmetleri bulunan kuruluşumuz aynı zamanda ülkemizin ticari tüm limanlarında liman hizmetleri, gümrükleme işlemleri, depo ve antrepo hizmetleri ile Özbekistan’da bulunan işbirlikçileri aracılığı ile acentelik çalışmalarını da kararlılıkla sürdürmektedir.

İhracat veya transit kapsamında bulunan ticari ve gümrüklü ürünler ile üçüncü ülke kapsamında bulunan yüklerin Özbekistan’a taşınması  işlemlerini de gerçekleştiren şirketimiz farklı güzergahlar kullanmak suretiyle ulaşım sağladığı Özbekistan’da ithalat gümrük ve acentelik çalışmalarını da yapmaktadır.

Taşımacılık sektörüne ilk adım attığı 2011 yılından bu yana düzenli olarak Özbekistan nakliye çalışmalarını sürdürmeye devam eden firmamız, deneyimli sürücüleri ve başarılı operasyon ekibi ile 7/24 anlayışı ile hareket etmek kaydıyla müşteri memnuniyetine odaklı lojistik çalışmalarını devam ettiriyor.

Özbekistan’dan ülkemize sevk edilmesi planlanan ithalat kapsamında ki ürünlerinde taşınması işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmekte olan firmamız ithalat kapsamında ki ürünlerin nakliyesini genellikle İran, Türkmenistan üzeri güzergâhı kullanarak gerçekleştiriyor.

Yaptığı tüm taşıma çalışmalarında müşterilerinin takdir ve beğenisini kazanmış, hizmet sunma şekli ile tercih edilen nakliye kuruluşları arasında yerini almış bulunan Arınak Lojistik müşterilerine sunduğu makul taşıma navlunları ile kaliteli hizmet sunma anlayışını korumaya devam etmektedir.

Depolama Hizmetleri

Depo ve Antrepo

Depo yönetimi tüm lojistik faaliyetler içerisinde en büyük paya sahip dilimlerden biridir. Bu dilimin iyi yönetilmesi, satış noktalarının planlanan zamanlarda beslenmesi, stok ve sipariş hazırlama doğruluk oranlarının yüksek...
Depolama Hizmetleri

Taşımacılık Hizmetlerimiz

Geniş hizmet ağı, dünya çapında güçlü acentaları, operasyonel ve sektörel uzmanlığı, müşteri odaklı çözümleri, gerçek anlamda müşteri ilişkileri yönetimini benimseyen ekibi, sipariş yönetim sistemleri, forwarding becerisi...
Depolama Hizmetleri

Dağıtım ve Tedarik Zinciri

Operasyonların tek bir kontrol merkezinden sağlanması; sürecin daha iyi yönetilmesini ve maliyet avantajını da beraberinde getirmektedir. Arınak, müşterilerinin sorun, beklenti ve lojistik ihtiyaçlarını tespit ederek, terzi işi çözümlerle işlerine değer...