Kazakistan Nakliye Firmaları

Kazakistan nakliye firmaları ülkemizde birkaç şehirde yerleşik bulunmaktadır. Bu şehirlerin başında İstanbul, Mersin, Ankara ve Gaziantep gelmektedir. Firmamız Arınak Lojistik Mersin merkezli kurulmuş olup İstanbul, Ankara, Gaziantep ve Kayseri gibi illerimizde irtibat ofisleri ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Türkiye Kazakistan arası her türlü ihracat ve ithalat yük gruplarının taşınmasında öncü kuruluş statüsünde bulunan firmamız, ülkemizin tüm bölgelerinde üretimi yapılmakta olan ürünlerin Kazakistan’ın Almaty, Astana, Çimkent gibi bir çok şehrine taşınması işlemlerini güvenli bir şekilde yapmaktadır. İhracat yüklerinin yanı sıra Avrupa ülkelerinden Kazakistan’a taşınmakta olan transit kapsamlı üçüncü ülke yük taşıma işlemlerini de Türkiye limanları ve antrepoları üzerinden transit ticaret yapmak suretiyle taşımalarını gerçekleştiriyoruz.

Kazakistan’a yapmakta olduğumuz lojistik çalışmalarımızda Türk ve Kazakistan plakalı araçları kullanmaktayız. Taşımalarımızı varış süresini minimum seviyeye indirgemek amacıyla genellikle Rusya üzeri güzergahı kullanmak suretiyle gerçekleştirmekteyiz. Tırlarımıza yüklediğimiz yüklerin ağırlıkları Kazakistan devletinin izin verdiği tonaj olan 22 tonu geçmeyecek şekilde ayarlanmaktadır.

Türkiye’den Kazakistan’a tenteli tır taşımacılığının yanı sıra gabari dışı ağır nakliye yüklerine uygun lowbed dorse tır nakliyesi, soğuk zincir ürün taşımalarında frigo dorse tır taşıma, konteyner ve açık yük taşımacılığına uygun sal dorse tır taşımacılığı ile birlikte İstanbul depolarımızdan haftalık düzenli olarak çıkışlarını yaptığımız parsiyel ve kargo yük taşımacılığı hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Kazakistan çalışan nakliye firmaları ile lojistik işbirliğimiz kapsamında önemli oranda araç adetiyle talep edilen tüm siparişlere yeterli gelecek tır organizasyonları yapmaktayız.

 

Etiketler:
Depolama Hizmetleri

Depo ve Antrepo

Depo yönetimi tüm lojistik faaliyetler içerisinde en büyük paya sahip dilimlerden biridir. Bu dilimin iyi yönetilmesi, satış noktalarının planlanan zamanlarda beslenmesi, stok ve sipariş hazırlama doğruluk oranlarının yüksek...
Depolama Hizmetleri

Taşımacılık Hizmetlerimiz

Geniş hizmet ağı, dünya çapında güçlü acentaları, operasyonel ve sektörel uzmanlığı, müşteri odaklı çözümleri, gerçek anlamda müşteri ilişkileri yönetimini benimseyen ekibi, sipariş yönetim sistemleri, forwarding becerisi...
Depolama Hizmetleri

Dağıtım ve Tedarik Zinciri

Operasyonların tek bir kontrol merkezinden sağlanması; sürecin daha iyi yönetilmesini ve maliyet avantajını da beraberinde getirmektedir. Arınak, müşterilerinin sorun, beklenti ve lojistik ihtiyaçlarını tespit ederek, terzi işi çözümlerle işlerine değer...