İran Nakliye

İran nakliye çalışmalarımızı kurulmuş olduğumuz ilk günden bugüne istikrarlı bir şekilde sürdürmekteyiz.Ülkemizin ihracat ve ithalat anlamında yoğun çalışmalarının bulunduğu iran’a çalışan karayolu tır nakliye firmaları içerisinde büyük öneme sahip olan firmamız 20 yıla yakın bir süredir faaliyetlerine devam etmektedir.

Araç filomuzda bulunan firmamıza ait özmal tırlarımızın yanı sıra, yaklaşık iki bin adet iran plakalı tır ile de hizmet sunmaktayız.İhracat kapsamlı yüklerin taşınmasında daha çok iran plaka, transit ve 3. ülke yüklerin taşınmasında türk plakalı araçlarımızla taşımacılık faaliyetlerinde bulunuyoruz.

İran’ın başta başkent Tahran olmak üzere tüm şehirlerine servis hizmetlerimizle birlikte, birçok işbirlikçi acenteliklerimizle paylaşımlar yaparak kusursuz taşımacılık hizmetlerimiz beğenilerinize sunulmaktadır.

İran’a kuru yük taşımacılığı ile birlikte soğuk zincir ve kimyevi madde taşımacılığında frigo  dorseli araçlarımız ile, ağır tonajlı yüklerin taşınmasında lowbed tırlarımızla çalışmalarımız sürmektedir.

İran’a yapılacak ihracat ve iran’dan yapacağınız ithalat yüklerinizin taşınması ile ilgili taleplerinizi iletişim bilgileri içerisinde yer alan telefon numaralarımız ile mail adreslerimize sözlü ve yazılı olarak bildirebilir, en uygun navlun tekliflerimizi alabilirsiniz.

 

 

Etiketler:
Depolama Hizmetleri

Depo ve Antrepo

Depo yönetimi tüm lojistik faaliyetler içerisinde en büyük paya sahip dilimlerden biridir. Bu dilimin iyi yönetilmesi, satış noktalarının planlanan zamanlarda beslenmesi, stok ve sipariş hazırlama doğruluk oranlarının yüksek...
Depolama Hizmetleri

Taşımacılık Hizmetlerimiz

Geniş hizmet ağı, dünya çapında güçlü acentaları, operasyonel ve sektörel uzmanlığı, müşteri odaklı çözümleri, gerçek anlamda müşteri ilişkileri yönetimini benimseyen ekibi, sipariş yönetim sistemleri, forwarding becerisi...
Depolama Hizmetleri

Dağıtım ve Tedarik Zinciri

Operasyonların tek bir kontrol merkezinden sağlanması; sürecin daha iyi yönetilmesini ve maliyet avantajını da beraberinde getirmektedir. Ekol, müşterilerinin sorun, beklenti ve lojistik ihtiyaçlarını tespit ederek, terzi işi çözümlerle işlerine değer...