facebook/arinaklojistik
twitter/arinaklojistik

Irak Nakliye

 Irak Nakliye

arınak lojistik olarak sahip olduğumuz taşıma belgesi ile hem öz mal tenteli ve frigo araçlarımızla hem de sözleşmeli araçlarımızla size en uygun fiyata ırak frigo, ırak nakliye taşıma, ırak Parsiyel ve ırak lojistik hizmeti sağlıyoruz. Sahip olduğumuz geniş acenta ağı ile size en hızlı ve en ekonomik taşımacılık çözümünü sunuyoruz.

Ulaştırma Bakanlığı Genel Müdürlüğünün  vermiş olduğu yetkiler doğrultusunda, komple araç tahsisi, parsiyel yükleme, ağır kargo ve proje taşımacılığı konularında müşterilerimize en güvenilir ve hızlı hizmeti sunmaktayız İran karayolu taşımacılığı hakkında bilgi almak için 0324 233 09 09  nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz

ırak -Türkiye Denizyolu Konteyner Nakliyat Türkiye-ırak arası karşılıklı olarak periyodik ithalat ve ihracat denizyolu komple ve parsiyel gemi konteyner taşımacılığı, gemi kargo nakliyat, konteyner frigo nakliye  deniz yolu ile frigo konteyner nakliyesi ve navlun hizmetleri vermekteyiz.

ırak bulunan güçlü acentelerimiz sayesinde yüklerinizi tam zamanında, güvenli bir şekildeteslim ederiz.

ırak Gemi Nakliyesi ırak ve iran düzenli olarak ırak Frigo taze ve donmuş gıda nakliyesi

ırakFrigo taze ve donmuş balık nakliyesi ırak Frigo deniz ürünleri nakliyesi

ırak Frigo et ve et ürünleri nakliyesi ırak  Frigo ilaç ve ilaç hammaddesi nakliyesi ırak  Frigo medikal malzeme nakliyesi ırak  Frigo konserve nakliyesi ırak  Frigo konsantre nakliyesi ırakFrigo çikolata nakliyesi ırak  Frigo çiçek nakliyesi ırak  Frigo süt ve süt ürünleri nakliyesi ırak  Frigo dondurma nakliyesi ırak  Frigo unlu mamüller nakliyesi ırak  Frigo krema ve pasta katkı malzemeleri nakliyesi ırak  Frigo fındık nakliyesi ırak  Frigo yaş sebze – meyve nakliyesi ırak  Frigo peyzaj bitkileri nakliyesi ırak  Frigo tropikal meyveler nakliyesi ırak  Frigo ısı kontrolü gerektiren kimyasal ürünler nakliyesi elektronik nakliyesi tekstil nakliyesi beyaz eşya nakliyesi kimyasal madde nakliyesi medikal-ilaç nakliyesi ağır sanayi nakliyesi otomotiv nakliyesi gıda ürünleri nakliyesi yapı-inşaat ürünleri nakliyesi mobilya nakliyesi makine nakliyesi demir-çelik nakliyesi İthalat – ihracat deniz konteyner taşımaları gerçekleştirmekteyiz.

 

ırak DENİZYOLU KARGO VE LOJİSTİK ırak- Türkiye arası karşılıklı olarak denizyolu gemi kargo taşımacılığı, parsiyel konteyner nakliyat, navlun işlemleri ile birlikte iran ve    Türkiye’de liman depolama, taşıma, yükleme gibi kapsamlı liman lojistik hizmetleri verilmektedir.

ırak -Türkiye Karşılıklı Düzenli Konteyner Parsiyel Nakliyeleri ırak-Türkiye Karşılıklı Gemi Kargo Taşımacılığı ırak-Türkiye Karşılıklı Komple Konteyner Yük Nakliyat ırak-Türkiye Karşılıklı İthalat-İhracat Gemi Taşımaları ırak-Türkiye Karşılıklı Limandan Limana Taşımaları

ırak-Türkiye Karşılıklı Tehlikeli Madde Taşımaları

 

 Irak Nakliye : kuzey ırak ve ırak’ın iç kesimleri; bagdat, tikrit, süleymaniye, erbil,ve diğer ırak şehirlerine aktarmalı veya direk olarak servis veren firmamız günün şartlarına göre ırak plakalı tırlarlada uzun yıllar siz müşterilerimize hizmet vermiştir. 

 

 

Lojistik sektörünün uluslararası taşımacılıkda öncü liderlerinden biri olmamız ve bu hızla yoluna devam eden Irak’a nakliye olarak hizmeti sizlere sunmaktayız. Asya va Avrupa’ya nakliye anlamında kaliteyi benimsemiş bir hizmet anlayışıyla yapmış olduğumuz hizmetler bunların birer örneğinidir.

 

En büyük hedefimiz Türk Cumhuriyetlerine, Asya ve Avrupaya Irak’ın ülke içi nakliyatlarında daha ileri sağlam taşımacılık hizmetlerini tecrübeli elemanlarımızla sizlere sunmaktır. Irak’a lojistik bünyesinde barındırdığımız çalışma ve hizmet gücüyle transport işlemlerini en kaliteli şekilde yürütmekteyiz. Bu sahip olduğumuz taşımacılık altyapısı ve kalite uluslarası çapta ilerlemektedir.

 

Nakliyede öncü Irak nakliyat, stratejik konuma sahip olan Türkiye’nin Asya ve AVRUPA arasındaki nakliye ve lojistik hizmetlerini üstlenmiştir. Karayolu taşımacılığı ile Türkiyeden bütün asya ve avrupaya bu kalite dağılsın diye bizler bu ilkeyi amaç edindik.
Irak nakliye geniş hizmet ağı ve taşımacılık kalitesiyle uluslarası düzeyde bir noktaya sahiptir.

 

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en iyi nakliyat işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Gelişen lojistik hizmetlerini değişen çağda daha iyi ve sağlam gerçekleştiren Irak taşımacılık yolunda kararlı adımlarla devam etmektedir 

 

 

 

 

 

 

ırak haberler

ırak nakliye

Irak’taki mezhep gerilimi, ordunun Sünnilerin Kerkük’e bağlı Havice’deki protesto kampını basmasıyla yeniden alevlendi. Şiddet bir haftada ülkenin tüm bölgelerine yayıldı. Bu gerilimin bölge ve Türkiye’deki barış süreci açısından ne anlama geldiğini, en önemli aktörlerden biriyle, “ölüm timleri kurmak” suçlamasıyla idam cezasına çarptırılan Sünni Cumhurbaşkanı Yardımcısı Tarık Haşimi’yle konuştuk;

Irak, BM’nin de uyardığı gibi yol ayrımında mı?

- Ne yazık ki gerçek bir yol ayrımında. Bütün olasılıklar mümkün. İran’a çok yakın olan Şii seçkinlerin, görünüşe göre 10 yıldır bir gündemi varmış. Sünnilerin ikinci sınıf vatandaş olmasını istiyorlar. Maliki nasıl davranacak, İran’ın gündemi ne? Bu anlaşmazlığı nasıl çözeceğimizi bilmiyoruz.

MALİKİ YALANCI
- Maliki’nin diyalog çağrısına ne diyorsunuz?
BİR taraftan hoş sözler söylüyor ama bir yandan da Havice’de baskın düzenleme emri veriyor. Bunu yaptıktan sonra, hoş sözlere inanmayın. O büyük bir yalancı.

- Son şiddet olaylarının kuzeyde yaşanmasını nasıl yorumlamalıyız?
MALİKİ iktidara geldiği 2006′dan bu yana, Şii, Sünni, Türkmen ya da Kürt, kimsenin kişisel güvenliğini güvence altına alamadı. Dolayısıyla farklı şekilde olsa da Irak’ta herkes acı çekiyor. Kürdistan’a yaşananlar aslında bekleniyordu.

- Barzani ve Maliki arasında bir savaş çıkabilir mi?
HER şey bekleniyor. Kürtlerin Kerkük’e peşmerge konuşlan-dırması çok normal. Bölgelerini korumak istiyorlar. Büyük çaplı bir kaos patlak verebilir.

- Tüm bu süreçte Sünnilerin hiç hatası yok muydu?
AMERİKALILARIN savları, Sünnilerin onlara karşı savaşması. Türkiye de topraklarını Amerikan askerlerine açmamıştı. Bunun için bir bedel ödediniz mi? Biz milliyetçiyiz, ülkemizi seviyoruz. Ve işgale karşı koymak normal. Amerikalılarla savaştık diye ülkemizin yavaş yavaş İran’a verilmesi haklı görülemez.

- ABD, Irak’ın İran nüfuzuna girmesine nasıl izin verir?
İKİLEMİN bir parçası bu. Niye Irak’ı Türkiye gibi NATO ortaklarından birine veya Körfez’deki tarihsel ortaklarından birine vermedi? Gizli bir anlaşma yüzünden kurbanlaştırılmak istemiyoruz. Ve bu konuda Türkiye de çok dikkatli olmalı.

- Peki kriz nasıl çözülecek?
MALİKİ gitmeli. Ama başbakanlık süresini iki dönemle kısıtlayan yasayı değiştirmek istiyor.

- Barzani de aynısını yapıyor.
BUNU duydum evet… (gülüyor) Ama Barzani’nin yaptığı daha farklı. Ben Kürt olsaydım, yasa ne derse desin, Barzani’nin istikrar için bir dönem daha kalmasını isterdim.

- Talabani Bağdat’ta olsaydı farklı olur muydu?
IRAK’ın Talabani gibi bir kişiye ihtiyacı var evet ama şu anki kriz gerçekten farklı. n Irak’a dönecek misiniz?
BİR vilayetin Maliki’nin kontrolünden çıkmasının ertesi günü oradayım.

- Suudi ve Katarlıların mezhep çatışmasını beslediği yorumuna ne dersiniz?
İRAN Kudüs gücünün lideri, “Irak’ın eski rejime geri dönmesine izin vermeyiz, Maliki’ye destek için asker göndeririz” diyor. Suudiler ve Katarlılar böyle bir şey söylemez. İkisi de Irak’ın egemenliğine saygı duyuyor.

Barzani-Maliki savaşı bile çıkabilir
Irak’ın idam mahkumu Cumhurbaşkanı Yardımcısı Haşimi, şiddetin her geçen gün yayıldığı ülkesini anlattı: Irak 10 yılın en derin krizini yaşıyor. Barzani-Maliki savaşı bile çıkabilir. ABD ülkemi İran’a teslim etti. Türkiye de dikkatli olmalı

Irak’ta yaşananlar barışı etkilemez
- Ülkenizde yaşananların Türkiye’nin barış süreci açısından anlamı ne?
PKK, Türkiye’nin iç sorunu. Türkiye içinde ele alınmalı, Irak’ta değil. Hükümetin attığı adımlar ve Türk halkının bu savaşa son verilmesini desteklemesi beni çok mutlu etti. PKK’nın bir tür olumlu tepki vermesi de iyi. Barış içinde yaşamak Türkiye’de herkesin çıkarına. Irak’ta yaşananların, barış sürecini etkileyeceğine inanmıyorum. PKK’nın Irak’ta yaşanan kaostan yararlanıp Türkiye’nin ulusal güvenliğine yeniden zarar vereceğine hiç inanmıyorum. Tarihi bir karar aldılar ve ilerleme kaydediyorlar. Umarız bu ateş sönecek.

Suriye, Irak, İran Ve İsrail’le Diplomatik Kriz Yaşayan Türkiye’nin Bölgedeki Yıldızı Her Geçen Gün Daha da Parlıyor

 
 

 

ırak nakliye

Aşağıda ki yükleme ile ilgili en uygun fiyatınızı bildirmenizi rica ederzi.

 

Yükleme Tarihi                : 05.12.2013

Yükleme Yeri     : Erenköy 4 No’lu ambar (Almanya transit yüküdür)

Teslim Yeri          : zakho, Irak

Arac adedi          : 2 standart tenteli

Tonaj                    : Beher arac 24 ton x2 = 48 ton

Mal cinsi              : Makine

Mal bedeli          : 400bin Euro x 2 = 800bin Euro toplam

Pentagon, Dışişleri ve CIA’de telefonlar hiç susmuyor. Zira Tahran’daki Amerikan Büyükelçiliği’nin 52 çalışanı, Humeyni yanlısı bir grup öğrencinin elinde rehin. Altı çalışan ise bir yolunu bulup Kanada Büyükelçiliği’ne sığınıyor. Tahran merkeziyle irtibat kesik olduğu için sağlıklı bilgi alınamıyor olmazdı.”

SAHTE KİMLİKLE ALMAN ORDUSU

Aşağıda detayları bulunan yüklememiz için navlun teklifinizi rica ederim.

 

 

Telefon görüşmemizde bahsettiğim yükümüzün ayrıntıları aşağıdaki gibidir;

 

Atatürk Havalimanı’nda 02.01.2013 tarihinde hazır olacak. 3 palet toplam 728 kg. Paletlerin her birinin ebatı 48-40-16,

Gümrüklü fakat millileştirilmeden İran(Tahran)’a tırla göndermek istiyoruz. Fiyat teklifi vermenizi rica ederim.

Yükleme yeri: Adana

Boşaltma yeri: Irak –Zaho

Mal cinsi : MDF, Kapı paneli (paletli malzeme)

Tonaj : 25 ton

Ödeme şekli: karşı taraf ödemeli

Depolama Hizmetleri
Depo yönetimi tüm lojistik faaliyetler içerisinde en büyük paya sahip dilimlerden biridir. Bu dilimin iyi yönetilmesi, satış noktalarının planlanan zamanlarda beslenmesi, stok ve sipariş hazırlama doğruluk oranlarının yüksek...
Depolama Hizmetleri
Geniş hizmet ağı, dünya çapında güçlü acentaları, operasyonel ve sektörel uzmanlığı, müşteri odaklı çözümleri, gerçek anlamda müşteri ilişkileri yönetimini benimseyen ekibi, sipariş yönetim sistemleri, forwarding becerisi...
Depolama Hizmetleri
Operasyonların tek bir kontrol merkezinden sağlanması; sürecin daha iyi yönetilmesini ve maliyet avantajını da beraberinde getirmektedir. Ekol, müşterilerinin sorun, beklenti ve lojistik ihtiyaçlarını tespit ederek, terzi işi çözümlerle işlerine değer...